
| От какъв тип е каросерията, Chery J6? | SUV, Кросоувър, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | 431 км 267.81 mi |
| Колко бърза е колата, 2025 J6 T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | 0-100 км/ч: 10.5 сек 0-60 mph: 10 сек |
| Колко мощност има, Chery J6 SUV, Кросоувър 2025 T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | 184 кс, 220 Нм 162.26 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Chery J6 SUV, Кросоувър 2025 T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | Задно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2025 Chery J6 SUV, Кросоувър? | 4433 мм 174.53 in. |
| Колко широка е колата, 2025 Chery J6 SUV, Кросоувър? | 1916 мм 75.43 in. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2025 Chery J6 T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Chery |
|---|---|
| Модел | J6 |
| Генерация | J6 |
| Модификация (Двигател) | T 65.69 kWh (184 кс) Electric |
| Начало на производство | 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV, Кросоувър |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 10.5 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 10.5 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 10 сек |
| Брутен капацитет на батерията | 65.69 кВтч |
|---|---|
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег | 431 км 267.81 mi |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 184 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 220 Нм 162.26 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 184 кс |
| Въртящ момент на системата | 220 Нм 162.26 lb.-ft. |
| Дължина | 4433 мм 174.53 in. |
|---|---|
| Широчина | 1916 мм 75.43 in. |
| Височина | 1741 мм 68.54 in. |
| Колесна база | 2715 мм 106.89 in. |
| Пътен просвет | 195-225 мм 7.68 - 8.86 in. |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва задните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Задно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | независимо тип McPherson |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване |
| Предни спирачки | Дискови |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на джантите | 19 |