
| Hvilken type er karosseriet, Chery J6? | SUV, Crossover , 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | 431 km 267.81 mi |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2025 J6 T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | 0-100 km/t: 10.5 sek 0-60 mph: 10 sek |
| Hva er motorens effekt, Chery J6 SUV, Crossover 2025 T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | 184 hk, 220 Hm 162.26 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Chery J6 SUV, Crossover 2025 T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | Bakhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2025 Chery J6 SUV, Crossover ? | 4433 mm 174.53 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2025 Chery J6 SUV, Crossover ? | 1916 mm 75.43 in. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2025 Chery J6 T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | 1, automatisk girkasse |
| merke | Chery |
|---|---|
| modell | J6 |
| Generasjon | J6 |
| Modifikasjon (motor) | T 65.69 kWh (184 hk) Electric |
| Første år av produksjon | 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV, Crossover |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
|---|---|
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 10.5 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 10.5 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 10 sek |
| Brutto batterikapasitet | 65.69 kWh |
|---|---|
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde | 431 km 267.81 mi |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 184 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 220 Hm 162.26 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 184 hk |
| System dreiemoment | 220 Hm 162.26 lb.-ft. |
| Lengde | 4433 mm 174.53 in. |
|---|---|
| Bredde | 1916 mm 75.43 in. |
| Høyde | 1741 mm 68.54 in. |
| Akselavstand | 2715 mm 106.89 in. |
| Bakkeklaring | 195-225 mm 7.68 - 8.86 in. |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver bakhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Bakhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | uavhengig McPherson |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Felgstørrese | 19 |