
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Chery J6? | SUV, Crossover , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | 431 km 267.81 mi |
| Jak szybki jest pojazd, 2025 J6 T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | 0-100 km/h: 10.5 s 0-60 mph: 10 s |
| Jaką ma moc silnik, Chery J6 SUV, Crossover 2025 T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | 184 KM, 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Chery J6 SUV, Crossover 2025 T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2025 Chery J6 SUV, Crossover ? | 4433 mm 174.53 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2025 Chery J6 SUV, Crossover ? | 1916 mm 75.43 in. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2025 Chery J6 T 65.69 kWh (184 Hp) Electric? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Chery |
|---|---|
| Model | J6 |
| Generacja | J6 |
| Modyfikacja (Silnik) | T 65.69 kWh (184 KM) Electric |
| Początek produkcji | 2025 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV, Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 10.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 10.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 10 s |
| Pojemność brutto akumulatora | 65.69 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym | 431 km 267.81 mi |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 184 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 184 KM |
| Moment obrotowy systemu | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Długość | 4433 mm 174.53 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1916 mm 75.43 in. |
| Wysokość | 1741 mm 68.54 in. |
| Rozstaw osi | 2715 mm 106.89 in. |
| Prześwit | 195-225 mm 7.68 - 8.86 in. |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar felg | 19 |