
| От какъв тип е каросерията, Alfa Romeo 33 Sport Wagon (905A)? | Комби, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко мощност има, Alfa Romeo 33 Комби 1988 1.7 (118 Hp)? | 118 кс |
| Какъв е обемът на двигателя, Alfa Romeo 33 Комби 1988 1.7 (118 Hp)? | 1.7 л 1712 см3 104.47 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 1988 Alfa Romeo 1.7 (118 Hp)? | 4 |
| Какво е задвижването, Alfa Romeo 33 Sport Wagon (905A) Комби 1988 1.7 (118 Hp)? | Двигател с вътрешно горене. |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Alfa Romeo |
| Модел | 33 |
| Генерация | 33 Sport Wagon (905A) |
| Модификация (Двигател) | 1.7 (118 кс) |
| Начало на производство | 1988 г |
| Край на производство | 1989 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Бензин |
| Двигател | |
| Мощност | 118 кс |
| Мощност за литър работен обем | 68.9 кс/л |
| Модел/код на двигателя | 305.50 |
| Обем на двигателя | 1712 см3 104.47 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Диаметър на цилиндрите | 87 мм 3.43 in. |
| Ход на буталото | 72.2 мм 2.84 in. |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 4 л 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 7.3 л 7.71 US qt | 6.42 UK qt |