
| Karoser tipi nedir, Voyah Taishan X8? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Voyah Taishan X8 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 5.8 Lt/100 km 40.6 US mpg 48.7 UK mpg 17.2 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Voyah Taishan 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | China VI bRDE |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 245 km 152.24 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Voyah Taishan X8 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 23.2 kWh/100 km 37.34 kWh/100 mi 90 MPGe 4.3 km/kWh 2.7 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 Taishan X8 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 200 km/saat | 124.27 mph 0-100 km/saat: 5.9 saniye 0-60 mph: 5.6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Voyah Taishan SUV 2026 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 646 bg, 910 Nm 671.18 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Voyah Taishan SUV 2026 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1.5 Lt 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2026 Voyah 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Voyah Taishan X8 SUV 2026 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. Paralel ve seri hibrit modları vardır. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Voyah Taishan SUV? | 5200 mm 204.72 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Voyah Taishan SUV? | 2025 mm 79.72 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Voyah Taishan X8 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 2765 Kg 6095.78 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Voyah Taishan SUV? | 1148 - 2361 Lt 40.54 - 83.38 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Voyah Taishan X8 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Voyah |
|---|---|
| Model | Taishan |
| Nesil | Taishan X8 |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5T (646 bg) Plug-in Hybrid 4WD |
| Üretim başlangıç yılı | Mayıs ayı, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Ortalama yakıt tüketimi (CLTC) | 5.8 Lt/100 km
40.6 US mpg 48.7 UK mpg 17.2 km/Lt |
|---|---|
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.6 saniye |
| Maksimum sürat | 200 km/saat 124.27 mph |
| Emisyon Standardı | China VI bRDE |
| Ağırlık/güç oranı | 4.3 Kg/bg, 233.6 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3 Kg/Nm, 329.1 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 44.5 kWh |
|---|---|
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (CLTC) | 245 km 152.24 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 23.2 kWh/100 km
37.34 kWh/100 mi 90 MPGe 4.3 km/kWh 2.7 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 292 bg |
| Elektrikli motor torku | 380 Nm 280.27 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 646 bg |
| Sistem tork | 910 Nm 671.18 lb.-ft. |
| Güç | 150 bg |
|---|---|
| Litre başına güç | 100.2 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | DFMC15TE3 |
| Motor hacmi | 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Ağırlık | 2765 Kg 6095.78 lbs. |
|---|---|
| Bagaj hacmi en az | 1148 Lt 40.54 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2361 Lt 83.38 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 65 Lt 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Uzunluk | 5200 mm 204.72 in. |
|---|---|
| Genişlik | 2025 mm 79.72 in. |
| Yükseklik | 1814 mm 71.42 in. |
| Dingil Mesafesi | 3090 mm 121.65 in. |
| Ön tekerlek izi | 1738 mm 68.43 in. |
| Arka tekerlek izi | 1755 mm 69.09 in. |
| En az dönüş açısı | 12.5 m 41.01 ft. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. Paralel ve seri hibrit modları vardır. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/50 R21; 275/45 R22 |
| Jant Boyutu | 21; 22 |