
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Voyah Taishan X8? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Voyah Taishan X8 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 5.8 l/100 km 40.6 US mpg 48.7 UK mpg 17.2 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Voyah Taishan 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | China VI bRDE |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 245 km 152.24 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Voyah Taishan X8 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 23.2 kWh/100 km 37.34 kWh/100 mi 90 MPGe 4.3 km/kWh 2.7 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Taishan X8 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 200 km/h | 124.27 mph 0-100 km/h: 5.9 s 0-60 mph: 5.6 s |
| Jaką ma moc silnik, Voyah Taishan SUV 2026 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 646 KM, 910 Nm 671.18 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Voyah Taishan SUV 2026 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1.5 l 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Voyah 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Voyah Taishan X8 SUV 2026 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | Napęd na wszystkie koła (4x4). PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. Istnieje możliwość jazdy wyłącznie na energii elektrycznej lub w trybie mieszanym. Istnieją równoległe i szeregowe tryby hybrydowe. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Voyah Taishan SUV? | 5200 mm 204.72 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Voyah Taishan SUV? | 2025 mm 79.72 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Voyah Taishan X8 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 2765 kg 6095.78 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Voyah Taishan SUV? | 1148 - 2361 l 40.54 - 83.38 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Voyah Taishan X8 1.5T (646 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Voyah |
|---|---|
| Model | Taishan |
| Generacja | Taishan X8 |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5T (646 KM) Plug-in Hybrid 4WD |
| Początek produkcji | Może, 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (CLTC) | 5.8 l/100 km
40.6 US mpg 48.7 UK mpg 17.2 km/l |
|---|---|
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 5.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 5.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 5.6 s |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h 124.27 mph |
| Standard ekologiczny | China VI bRDE |
| Stosunek masy do mocy | 4.3 kg/KM, 233.6 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 3 kg/Nm, 329.1 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 44.5 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (CLTC) | 245 km 152.24 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 23.2 kWh/100 km
37.34 kWh/100 mi 90 MPGe 4.3 km/kWh 2.7 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 204 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Z przodu, poprzecznie |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 292 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 380 Nm 280.27 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Moc systemu | 646 KM |
| Moment obrotowy systemu | 910 Nm 671.18 lb.-ft. |
| Moc | 150 KM |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 100.2 KM/l |
| Moment obrotowy | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | DFMC15TE3 |
| Pojemność silnika | 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układy silnika | System start-stop |
| Masa własna | 2765 kg 6095.78 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 1148 l 40.54 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 2361 l 83.38 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 65 l 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Długość | 5200 mm 204.72 in. |
|---|---|
| Szerokość | 2025 mm 79.72 in. |
| Wysokość | 1814 mm 71.42 in. |
| Rozstaw osi | 3090 mm 121.65 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1738 mm 68.43 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1755 mm 69.09 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 12.5 m 41.01 ft. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. Istnieje możliwość jazdy wyłącznie na energii elektrycznej lub w trybie mieszanym. Istnieją równoległe i szeregowe tryby hybrydowe. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/50 R21; 275/45 R22 |
| Rozmiar felg | 21; 22 |