
| Karoser tipi nedir, Volkswagen ID.5? | Coupe, SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 496-566 km 308.2 - 351.7 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Volkswagen ID.5 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 15.8-18.1 kWh/100 km 25.43 - 29.13 kWh/100 mi 133 - 116 MPGe 6.3 - 5.5 km/kWh 3.9 - 3.4 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 ID.5 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 180 km/saat | 111.85 mph 0-100 km/saat: 6.1 saniye 0-60 mph: 5.8 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Volkswagen ID.5 Coupe, SUV 2026 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 299 bg, 460 Nm 339.28 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Volkswagen ID.5 Coupe, SUV 2026 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Volkswagen ID.5 Coupe, SUV? | 4582 mm 180.39 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Volkswagen ID.5 Coupe, SUV? | 1852 mm 72.91 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Volkswagen ID.5 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 2129 Kg 4693.64 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Volkswagen ID.5 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 2750 Kg 6062.71 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Volkswagen ID.5 Coupe, SUV? | 539 - 1551 Lt 19.03 - 54.77 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Volkswagen ID.5 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.5 |
| Nesil | ID.5 |
| Modifikasyonu (Motor) | Pro 82 kWh (299 bg) 4MOTION |
| Üretim başlangıç yılı | Mart, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Coupe, SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.1 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.1 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.8 saniye |
| Maksimum sürat | 180 km/saat 111.85 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 7.1 Kg/bg, 140.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.6 Kg/Nm, 216.1 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 82 kWh |
|---|---|
| Net batarya kapasitesi | 77 kWh |
| Batarya voltajı | 358.1 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya ağırlığı | 495 Kg 1091.29 lbs. |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 496-566 km 308.2 - 351.7 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 15.8-18.1 kWh/100 km
25.43 - 29.13 kWh/100 mi 133 - 116 MPGe 6.3 - 5.5 km/kWh 3.9 - 3.4 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor torku | 162 Nm 119.49 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Sistem gücü | 299 bg |
| Sistem tork | 460 Nm 339.28 lb.-ft. |
| Ağırlık | 2129 Kg 4693.64 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2750 Kg 6062.71 lbs. |
| Azami yük | 621 Kg 1369.07 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 539 Lt 19.03 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1551 Lt 54.77 cu. ft. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Uzunluk | 4582 mm 180.39 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1852 mm 72.91 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2108 mm 82.99 in. |
| Yükseklik | 1601 mm 63.03 in. |
| Dingil Mesafesi | 2772 mm 109.13 in. |
| Ön tekerlek izi | 1590-1600 mm 62.6 - 62.99 in. |
| Arka tekerlek izi | 1563-1569 mm 61.54 - 61.77 in. |
| Yerden yükseklik | 163 mm 6.42 in. |
| En az dönüş açısı | 11.6 m 38.06 ft. |
| Yaklaşım açısı | 15.7° |
| Kalkış açısı | 17.3° |
| rampa açısı | 12.6° |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 235/55 R19; 235/50 R20; 235/45 R21 Arka lastikler: 255/50 R19; 255/45 R20; 255/40 R21 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 8J x 19; 8J x 20; 8.5J x 21 Arka jantlar: 8J x 19; 9J x 20; 9J x 21 |