
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Volkswagen ID.5? | Coupé , SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 496-566 km 308.2 - 351.7 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Volkswagen ID.5 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 15.8-18.1 kWh/100 km 25.43 - 29.13 kWh/100 mi 133 - 116 MPGe 6.3 - 5.5 km/kWh 3.9 - 3.4 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 ID.5 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 180 km/h | 111.85 mph 0-100 km/h: 6.1 s 0-60 mph: 5.8 s |
| Jaką ma moc silnik, Volkswagen ID.5 Coupé , SUV 2026 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 299 KM, 460 Nm 339.28 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Volkswagen ID.5 Coupé , SUV 2026 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | Napęd na wszystkie koła (4x4). BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Volkswagen ID.5 Coupé , SUV? | 4582 mm 180.39 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Volkswagen ID.5 Coupé , SUV? | 1852 mm 72.91 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Volkswagen ID.5 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 2129 kg 4693.64 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Volkswagen ID.5 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 2750 kg 6062.71 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Volkswagen ID.5 Coupé , SUV? | 539 - 1551 l 19.03 - 54.77 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Volkswagen ID.5 Pro 82 kWh (299 Hp) 4MOTION? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.5 |
| Generacja | ID.5 |
| Modyfikacja (Silnik) | Pro 82 kWh (299 KM) 4MOTION |
| Początek produkcji | Marsz, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Coupé , SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 6.1 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 6.1 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 5.8 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h 111.85 mph |
| Stosunek masy do mocy | 7.1 kg/KM, 140.4 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 4.6 kg/Nm, 216.1 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 82 kWh |
|---|---|
| Pojemność netto (użytkowa) akumulatora | 77 kWh |
| Napięcie baterii | 358.1 V |
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Waga baterii | 495 kg 1091.29 lbs. |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 496-566 km 308.2 - 351.7 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 15.8-18.1 kWh/100 km
25.43 - 29.13 kWh/100 mi 133 - 116 MPGe 6.3 - 5.5 km/kWh 3.9 - 3.4 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 204 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 162 Nm 119.49 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Asynchroniczny |
| Moc systemu | 299 KM |
| Moment obrotowy systemu | 460 Nm 339.28 lb.-ft. |
| Masa własna | 2129 kg 4693.64 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2750 kg 6062.71 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 621 kg 1369.07 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 539 l 19.03 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1551 l 54.77 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1800 kg 3968.32 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 75 kg 165.35 lbs. |
| Długość | 4582 mm 180.39 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1852 mm 72.91 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2108 mm 82.99 in. |
| Wysokość | 1601 mm 63.03 in. |
| Rozstaw osi | 2772 mm 109.13 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1590-1600 mm 62.6 - 62.99 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1563-1569 mm 61.54 - 61.77 in. |
| Prześwit | 163 mm 6.42 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.6 m 38.06 ft. |
| Kąt natarcia | 15.7° |
| Kąt zejścia | 17.3° |
| kąt rampowy | 12.6° |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Bębnowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | Przednie opony: 235/55 R19; 235/50 R20; 235/45 R21 Tylne opony: 255/50 R19; 255/45 R20; 255/40 R21 |
| Rozmiar felg | Przednie felgi: 8J x 19; 8J x 20; 8.5J x 21 Tylne felgi: 8J x 19; 9J x 20; 9J x 21 |