
| Karoser tipi nedir, Exeed EX7? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Exeed EX7 1.5T (513 Hp) Extended Range 4WD? | 0.85-6.76 Lt/100 km 276.7 - 34.8 US mpg 332.3 - 41.8 UK mpg 117.6 - 14.8 km/Lt |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 1.5T (513 Hp) Extended Range 4WD? | 182-225 km 113.09 - 139.81 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Exeed EX7 1.5T (513 Hp) Extended Range 4WD? | 22.3 kWh/100 km 35.89 kWh/100 mi 94 MPGe 4.5 km/kWh 2.8 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 EX7 1.5T (513 Hp) Extended Range 4WD? | 195 km/saat | 121.17 mph 0-100 km/saat: 4.9 saniye 0-60 mph: 4.7 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Exeed EX7 SUV 2026 1.5T (513 Hp) Extended Range 4WD? | 513 bg, 642 Nm 473.51 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Exeed EX7 SUV 2026 1.5T (513 Hp) Extended Range 4WD? | 1.5 Lt 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2026 Exeed 1.5T (513 Hp) Extended Range 4WD? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Exeed EX7 SUV 2026 1.5T (513 Hp) Extended Range 4WD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM hareketle mekanik bağlantı olmadan sadece jeneratörü hareket ettirir. İki elektrikli motor, ön ve arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Exeed EX7 SUV? | 4988 mm 196.38 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Exeed EX7 SUV? | 1975 mm 77.76 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Exeed EX7 1.5T (513 Hp) Extended Range 4WD? | 2400 Kg 5291.09 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Exeed EX7 1.5T (513 Hp) Extended Range 4WD? | 2825 Kg 6228.06 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Exeed EX7 SUV? | 668 - 1835 Lt 23.59 - 64.8 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Exeed EX7 1.5T (513 Hp) Extended Range 4WD? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Exeed |
| Model | EX7 |
| Nesil | EX7 |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5T (513 bg) Extended Range 4WD |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi (WLTC) | 0.85-6.76 Lt/100 km
276.7 - 34.8 US mpg 332.3 - 41.8 UK mpg 117.6 - 14.8 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.7 saniye |
| Maksimum sürat | 195 km/saat 121.17 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 4.7 Kg/bg, 213.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.7 Kg/Nm, 267.5 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 41.16 kWh |
| Batarya voltajı | 400 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 182-225 km 113.09 - 139.81 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 22.3 kWh/100 km
35.89 kWh/100 mi 94 MPGe 4.5 km/kWh 2.8 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 309 bg |
| Elektrikli motor torku | 332 Nm 244.87 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ190YMZB0 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | KPTZ220YMDA0 |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 513 bg |
| Sistem tork | 642 Nm 473.51 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 156 bg @ 5200 dev/dak |
| Litre başına güç | 104.1 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm @ 2500 dev/dak 162.26 lb.-ft. @ 2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | SQRH4J15 |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 72 mm 2.83 in. |
| Silindir içi vuruş | 92 mm 3.62 in. |
| Sıkıştırma oranı | 14.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2400 Kg 5291.09 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2825 Kg 6228.06 lbs. |
| Azami yük | 425 Kg 936.96 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 668 Lt 23.59 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1835 Lt 64.8 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 67 Lt 17.7 US gal | 14.74 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4988 mm 196.38 in. |
| Genişlik | 1975 mm 77.76 in. |
| Yükseklik | 1702-1710 mm 67.01 - 67.32 in. |
| Dingil Mesafesi | 3000 mm 118.11 in. |
| Ön tekerlek izi | 1690 mm 66.54 in. |
| Arka tekerlek izi | 1695 mm 66.73 in. |
| Yerden yükseklik | 164-176 mm 6.46 - 6.93 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.31 |
| En az dönüş açısı | 11.3 m 37.07 ft. |
| Yaklaşım açısı | 18° |
| Kalkış açısı | 21-22° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM hareketle mekanik bağlantı olmadan sadece jeneratörü hareket ettirir. İki elektrikli motor, ön ve arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yay, Çift salıncaklı, Enine sabitleyici, Havalı süspansiyon - isteğe bağlı |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon, Havalı süspansiyon - isteğe bağlı |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/55 R19; 255/50 R20 |
| Jant Boyutu | 19; 20 |