
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Voyah Taishan X8? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Voyah Taishan X8 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 5.5 l/100 km 42.8 US mpg 51.4 UK mpg 18.2 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Voyah Taishan 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | China VI bRDE |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 370 km 229.91 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Voyah Taishan X8 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 21.5 kWh/100 km 34.6 kWh/100 mi 97 MPGe 4.7 km/kWh 2.9 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Taishan X8 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 200 km/h | 124.27 mph 0-100 km/h: 5.5 s 0-60 mph: 5.2 s |
| Jaką ma moc silnik, Voyah Taishan SUV 2026 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 666 KM, 915 Nm 674.87 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Voyah Taishan SUV 2026 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1.5 l 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Voyah 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Voyah Taishan X8 SUV 2026 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | Napęd na wszystkie koła (4x4). PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. Istnieje możliwość jazdy wyłącznie na energii elektrycznej lub w trybie mieszanym. Istnieją równoległe i szeregowe tryby hybrydowe. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Voyah Taishan SUV? | 5200 mm 204.72 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Voyah Taishan SUV? | 2025 mm 79.72 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Voyah Taishan X8 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 2790-2815 kg 6150.9 - 6206.01 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Voyah Taishan SUV? | 1148 - 2361 l 40.54 - 83.38 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Voyah Taishan X8 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Voyah |
|---|---|
| Model | Taishan |
| Generacja | Taishan X8 |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5T (666 KM) Plug-in Hybrid 4WD |
| Początek produkcji | Może, 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (CLTC) | 5.5 l/100 km
42.8 US mpg 51.4 UK mpg 18.2 km/l |
|---|---|
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 5.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 5.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 5.2 s |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h 124.27 mph |
| Standard ekologiczny | China VI bRDE |
| Stosunek masy do mocy | 4.2 kg/KM, 238.7 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 3 kg/Nm, 328 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 65 kWh |
|---|---|
| Napięcie baterii | 800 V |
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (CLTC) | 370 km 229.91 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 21.5 kWh/100 km
34.6 kWh/100 mi 97 MPGe 4.7 km/kWh 2.9 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 204 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Z przodu, poprzecznie |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 313 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 395 Nm 291.34 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Moc systemu | 666 KM |
| Moment obrotowy systemu | 915 Nm 674.87 lb.-ft. |
| Moc | 150 KM |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 100.2 KM/l |
| Moment obrotowy | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | DFMC15TE3 |
| Pojemność silnika | 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układy silnika | System start-stop |
| Masa własna | 2790-2815 kg 6150.9 - 6206.01 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 1148 l 40.54 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 2361 l 83.38 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 65 l 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Długość | 5200 mm 204.72 in. |
|---|---|
| Szerokość | 2025 mm 79.72 in. |
| Wysokość | 1814 mm 71.42 in. |
| Rozstaw osi | 3090 mm 121.65 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1738 mm 68.43 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1755 mm 69.09 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.8 m 35.43 ft. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. Istnieje możliwość jazdy wyłącznie na energii elektrycznej lub w trybie mieszanym. Istnieją równoległe i szeregowe tryby hybrydowe. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny , Zawieszenie pneumatyczne |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe, Zawieszenie pneumatyczne |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) 4 koła skrętne (4WS, tylne koła skrętne) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/50 R21; 275/45 R22 |
| Rozmiar felg | 21; 22 |