
| Hvilken type er karosseriet, Toyota Bozhi 7? | Sedan, 4 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 600 Pro 71.35 kWh (281 Hp) Electric? | 600 km 372.82 mi |
| Hva er motorens effekt, Toyota Bozhi 7 Sedan 2026 600 Pro 71.35 kWh (281 Hp) Electric? | 281 hk, 320 Hm 236.02 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Toyota Bozhi 7 Sedan 2026 600 Pro 71.35 kWh (281 Hp) Electric? | Bakhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 Toyota Bozhi 7 Sedan? | 5130 mm 201.97 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 Toyota Bozhi 7 Sedan? | 1965 mm 77.36 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 Toyota Bozhi 7 600 Pro 71.35 kWh (281 Hp) Electric? | 2105 kg 4640.73 lbs. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 Toyota Bozhi 7 600 Pro 71.35 kWh (281 Hp) Electric? | 1, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Toyota |
| modell | Bozhi 7 |
| Generasjon | Bozhi 7 |
| Modifikasjon (motor) | 600 Pro 71.35 kWh (281 hk) Electric |
| Første år av produksjon | 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | Sedan |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 4 |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
| Motsvarighet vekt/effekt | 7.5 kg/hk, 133.5 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 6.6 kg/Hm, 152 Hm/tonn |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 71.35 kWh |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (CLTC) | 600 km 372.82 mi |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 281 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 320 Hm 236.02 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 281 hk |
| System dreiemoment | 320 Hm 236.02 lb.-ft. |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 2105 kg 4640.73 lbs. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 5130 mm 201.97 in. |
| Bredde | 1965 mm 77.36 in. |
| Høyde | 1506 mm 59.29 in. |
| Akselavstand | 3020 mm 118.9 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hjultrekk | Bakhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Dobbel-wishbone hjuloppheng |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 245/45 R20 |
| Felgstørrese | 20 |