| Hvilken type er karosseriet, MG MG4 Urban EV? | Halvkombi , 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 43 kWh (150 Hp)? | 316 km 196.35 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, MG MG4 Urban EV 43 kWh (150 Hp)? | 16.5 kWh/100 km 26.55 kWh/100 mi 127 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 MG4 Urban EV 43 kWh (150 Hp)? | 160 km/t | 99.42 mph 0-100 km/t: 9 sek 0-60 mph: 8.6 sek |
| Hva er motorens effekt, MG MG4 Urban EV Halvkombi 2026 43 kWh (150 Hp)? | 150 hk, 250 Hm 184.39 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, MG MG4 Urban EV Halvkombi 2026 43 kWh (150 Hp)? | Forhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 MG MG4 Urban EV Halvkombi ? | 4395 mm 173.03 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 MG MG4 Urban EV Halvkombi ? | 1842 mm 72.52 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 MG MG4 Urban EV 43 kWh (150 Hp)? | 1460 kg 3218.75 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2026 MG MG4 Urban EV 43 kWh (150 Hp)? | 1910 kg 4210.83 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2026 MG MG4 Urban EV Halvkombi ? | 382 - 1266 l 13.49 - 44.71 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 MG MG4 Urban EV 43 kWh (150 Hp)? | 1, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | MG |
| modell | MG4 Urban EV |
| Generasjon | MG4 Urban EV |
| Modifikasjon (motor) | 43 kWh (150 hk) |
| Første år av produksjon | April, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | Halvkombi |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 9 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 9 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 8.6 sek |
| Maksimal hastighet | 160 km/t 99.42 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 9.7 kg/hk, 102.7 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 5.8 kg/Hm, 171.2 Hm/tonn |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 43 kWh |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (WLTP) | 316 km 196.35 mi |
| Energiforbruk (WLTP) | 16.5 kWh/100 km
26.55 kWh/100 mi 127 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 150 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 250 Hm 184.39 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 150 hk |
| System dreiemoment | 250 Hm 184.39 lb.-ft. |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 1460 kg 3218.75 lbs. |
| Maksimalt tillatt vekt | 1910 kg 4210.83 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 450 kg 992.08 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 382 l 13.49 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1266 l 44.71 cu. ft. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 4395 mm 173.03 in. |
| Bredde | 1842 mm 72.52 in. |
| Høyde | 1549 mm 60.98 in. |
| Akselavstand | 2750 mm 108.27 in. |
| Bakkeklaring | 130 mm 5.12 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | uavhengig McPherson |
| baksuspensjon | Torsjon |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 205/50 R17 |
| Felgstørrese | 6.5J x 17 |