| Karoser tipi nedir, MG MG4 Urban EV? | Hatchback, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 43 kWh (150 Hp)? | 316 km 196.35 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, MG MG4 Urban EV 43 kWh (150 Hp)? | 16.5 kWh/100 km 26.55 kWh/100 mi 127 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 MG4 Urban EV 43 kWh (150 Hp)? | 160 km/saat | 99.42 mph 0-100 km/saat: 9 saniye 0-60 mph: 8.6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, MG MG4 Urban EV Hatchback 2026 43 kWh (150 Hp)? | 150 bg, 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, MG MG4 Urban EV Hatchback 2026 43 kWh (150 Hp)? | Önden çekiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 MG MG4 Urban EV Hatchback? | 4395 mm 173.03 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 MG MG4 Urban EV Hatchback? | 1842 mm 72.52 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 MG MG4 Urban EV 43 kWh (150 Hp)? | 1460 Kg 3218.75 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 MG MG4 Urban EV 43 kWh (150 Hp)? | 1910 Kg 4210.83 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 MG MG4 Urban EV Hatchback? | 382 - 1266 Lt 13.49 - 44.71 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 MG MG4 Urban EV 43 kWh (150 Hp)? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | MG |
| Model | MG4 Urban EV |
| Nesil | MG4 Urban EV |
| Modifikasyonu (Motor) | 43 kWh (150 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 8.6 saniye |
| Maksimum sürat | 160 km/saat 99.42 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 9.7 Kg/bg, 102.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.8 Kg/Nm, 171.2 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 43 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 316 km 196.35 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 16.5 kWh/100 km
26.55 kWh/100 mi 127 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 150 bg |
| Elektrikli motor torku | 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 150 bg |
| Sistem tork | 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1460 Kg 3218.75 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 1910 Kg 4210.83 lbs. |
| Azami yük | 450 Kg 992.08 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 382 Lt 13.49 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1266 Lt 44.71 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4395 mm 173.03 in. |
| Genişlik | 1842 mm 72.52 in. |
| Yükseklik | 1549 mm 60.98 in. |
| Dingil Mesafesi | 2750 mm 108.27 in. |
| Yerden yükseklik | 130 mm 5.12 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bükülme |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/50 R17 |
| Jant Boyutu | 6.5J x 17 |