
| Hvilken type er karosseriet, Luxeed V9? | MPV , 5 dører, 7 seter |
|---|---|
| Hvor øko er bilen, Luxeed V9 1.5T 53.4 kWh (309 Hp) Extended Range? | China VI |
| Hor langt går bilen bare på strøm, 1.5T 53.4 kWh (309 Hp) Extended Range? | 305 km 189.52 mi |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 V9 1.5T 53.4 kWh (309 Hp) Extended Range? | 190 km/t | 118.06 mph 0-100 km/t: 9.3 sek 0-60 mph: 8.8 sek |
| Hva er motorens effekt, Luxeed V9 MPV 2026 1.5T 53.4 kWh (309 Hp) Extended Range? | 309 hk, 220 Hm 162.26 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Luxeed V9 MPV 2026 1.5T 53.4 kWh (309 Hp) Extended Range? | 1.5 l 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2026 Luxeed 1.5T 53.4 kWh (309 Hp) Extended Range? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, Luxeed V9 MPV 2026 1.5T 53.4 kWh (309 Hp) Extended Range? | Bakhjulstrekk . PHEV (Plug-in elektrisk hybrid). Forbrenningsmotoren driver bare generatoren, uten mekanisk tilkobling til stasjonen. En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 Luxeed V9 MPV ? | 5359 mm 210.98 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 Luxeed V9 MPV ? | 2009 mm 79.09 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 Luxeed V9 1.5T 53.4 kWh (309 Hp) Extended Range? | 2790 kg 6150.9 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2026 Luxeed V9 MPV ? | 892 l 31.5 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 Luxeed V9 1.5T 53.4 kWh (309 Hp) Extended Range? | 1, automatisk girkasse |
| merke | Luxeed |
|---|---|
| modell | V9 |
| Generasjon | V9 |
| Modifikasjon (motor) | 1.5T 53.4 kWh (309 hk) Extended Range |
| Første år av produksjon | Kan, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | PHEV (Plug-in elektrisk hybrid) |
| Karosserityper | MPV |
| Antall seter | 7 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | bensin / elektrisitet |
|---|---|
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 9.3 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 9.3 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 8.8 sek |
| Maksimal hastighet | 190 km/t 118.06 mph |
| Miljøklassifisering | China VI |
| Motsvarighet vekt/effekt | 9 kg/hk, 110.8 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 12.7 kg/Hm, 78.9 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 53.4 kWh |
|---|---|
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (CLTC) | 305 km 189.52 mi |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 309 hk |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 309 hk |
| Motoreffekt | 156 hk @ 5200 omdr./min. |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 104.1 hk/l |
| Dreiemoment | 220 Hm @ 2500 omdr./min. 162.26 lb.-ft. @ 2500 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | SQRH4J15 |
| Motorvolum | 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Motorsystemer | System Start & Stopp |
| Vekt | 2790 kg 6150.9 lbs. |
|---|---|
| Minimalt volum av bagasjerommet | 892 l 31.5 cu. ft. |
| Drivstofftank | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Lengde | 5359 mm 210.98 in. |
|---|---|
| Bredde | 2009 mm 79.09 in. |
| Høyde | 1879 mm 73.98 in. |
| Akselavstand | 3250 mm 127.95 in. |
| Dra koeffisient (Cd) | 0.253 |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver bare generatoren, uten mekanisk tilkobling til stasjonen. En elektrisk motor driver bakhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Bakhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Dobbel-wishbone hjuloppheng |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) Firehjulsstyring (4W, aktiv bakstyring) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 255/55 R19; 255/50 R20 |
| Felgstørrese | 19; 20 |