
| Hvilken type er karosseriet, Lepas L4? | SUV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 67.08 kWh (218 Hp) Electric? | 450 km 279.62 mi |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 L4 67.08 kWh (218 Hp) Electric? | 170 km/t | 105.63 mph 0-100 km/t: 7.9 sek 0-60 mph: 7.5 sek |
| Hva er motorens effekt, Lepas L4 SUV 2026 67.08 kWh (218 Hp) Electric? | 218 hk, 275 Hm 202.83 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Lepas L4 SUV 2026 67.08 kWh (218 Hp) Electric? | Forhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 Lepas L4 SUV? | 4420 mm 174.02 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 Lepas L4 SUV? | 1817 mm 71.54 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 Lepas L4 67.08 kWh (218 Hp) Electric? | 1781 kg 3926.43 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2026 Lepas L4 SUV? | 503 - 1334 l 17.76 - 47.11 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 Lepas L4 67.08 kWh (218 Hp) Electric? | 1, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Lepas |
| modell | L4 |
| Generasjon | L4 |
| Modifikasjon (motor) | 67.08 kWh (218 hk) Electric |
| Første år av produksjon | 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 7.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 7.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 7.5 sek |
| Maksimal hastighet | 170 km/t 105.63 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 8.2 kg/hk, 122.4 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 6.5 kg/Hm, 154.4 Hm/tonn |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 67.08 kWh |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (WLTP) | 450 km 279.62 mi |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 218 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 275 Hm 202.83 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 218 hk |
| System dreiemoment | 275 Hm 202.83 lb.-ft. |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 1781 kg 3926.43 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 503 l 17.76 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1334 l 47.11 cu. ft. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 4420 mm 174.02 in. |
| Bredde | 1817 mm 71.54 in. |
| Høyde | 1655 mm 65.16 in. |
| Akselavstand | 2700 mm 106.3 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| frambremser | disc |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |