
| От какъв тип е каросерията, Alfa Romeo 33 (907A)? | Хечбек, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко мощност има, Alfa Romeo 33 Хечбек 1990 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 129 кс, 155 Нм 114.32 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Alfa Romeo 33 Хечбек 1990 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 1.7 л 1712 см3 104.47 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 1990 Alfa Romeo 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 4 |
| Какво е задвижването, Alfa Romeo 33 (907A) Хечбек 1990 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1990 Alfa Romeo 33 Хечбек? | 4075 мм 160.43 in. |
| Колко широка е колата, 1990 Alfa Romeo 33 Хечбек? | 1614 мм 63.54 in. |
| Марка | Alfa Romeo |
|---|---|
| Модел | 33 |
| Генерация | 33 (907A) |
| Модификация (Двигател) | 1.7 16V (129 кс) 4x4 |
| Начало на производство | 1990 г |
| Край на производство | 1994 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Бензин |
|---|
| Мощност | 129 кс @ 6500 об/мин |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 75.4 кс/л |
| Въртящ момент | 155 Нм @ 4700 об/мин 114.32 lb.-ft. @ 4700 об/мин |
| Модел/код на двигателя | 307.46, 307.47 |
| Обем на двигателя | 1712 см3 104.47 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Диаметър на цилиндрите | 87 мм 3.43 in. |
| Ход на буталото | 72 мм 2.83 in. |
| Степен на сгъстяване | 10:1 |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 4 л 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 7.3 л 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Дължина | 4075 мм 160.43 in. |
|---|---|
| Широчина | 1614 мм 63.54 in. |
| Височина | 1375 мм 54.13 in. |
| Колесна база | 2470 мм 97.24 in. |
| Предна следа | 1366 мм 53.78 in. |
| Задна следа | 1365 мм 53.74 in. |