
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Alfa Romeo 33 (907A)? | Hatchback , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jaką ma moc silnik, Alfa Romeo 33 Hatchback 1990 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 129 KM, 155 Nm 114.32 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Alfa Romeo 33 Hatchback 1990 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 1.7 l 1712 cm3 104.47 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 1990 Alfa Romeo 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | 4 |
| Jaki jest układ napędowy, Alfa Romeo 33 (907A) Hatchback 1990 1.7 16V (129 Hp) 4x4? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1990 Alfa Romeo 33 Hatchback ? | 4075 mm 160.43 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1990 Alfa Romeo 33 Hatchback ? | 1614 mm 63.54 in. |
| Marka | Alfa Romeo |
|---|---|
| Model | 33 |
| Generacja | 33 (907A) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.7 16V (129 KM) 4x4 |
| Początek produkcji | 1990 r |
| Koniec produkcji | 1994 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | Benzyna |
|---|
| Moc | 129 KM @ 6500 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 75.4 KM/l |
| Moment obrotowy | 155 Nm @ 4700 obr./min. 114.32 lb.-ft. @ 4700 obr./min. |
| Model/Kod silnika | 307.46, 307.47 |
| Pojemność silnika | 1712 cm3 104.47 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Średnica cylindrów | 87 mm 3.43 in. |
| Skok tłoka | 72 mm 2.83 in. |
| Stopień sprężania | 10:1 |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 4 l 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 7.3 l 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Długość | 4075 mm 160.43 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1614 mm 63.54 in. |
| Wysokość | 1375 mm 54.13 in. |
| Rozstaw osi | 2470 mm 97.24 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1366 mm 53.78 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1365 mm 53.74 in. |