
| От какъв тип е каросерията, Tata Harrier (facelift 2023)? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 75 kWh (238 Hp) EV? | 627 км 389.6 mi |
| Колко мощност има, Tata Harrier SUV 2025 75 kWh (238 Hp) EV? | 238 кс, 315 Нм 232.33 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Tata Harrier (facelift 2023) SUV 2025 75 kWh (238 Hp) EV? | Задно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2025 Tata Harrier SUV? | 4607 мм 181.38 in. |
| Колко широка е колата, 2025 Tata Harrier SUV? | 1922 мм 75.67 in. |
| Какъв е обемът на багажника, 2025 Tata Harrier SUV? | 502 л 17.73 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2025 Tata Harrier (facelift 2023) 75 kWh (238 Hp) EV? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Tata |
| Модел | Harrier |
| Генерация | Harrier (facelift 2023) |
| Модификация (Двигател) | 75 kWh (238 кс) EV |
| Начало на производство | Юли, 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Електричество |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 75 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег | 627 км 389.6 mi |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 238 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 315 Нм 232.33 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 238 кс |
| Въртящ момент на системата | 315 Нм 232.33 lb.-ft. |
| Обеми и тегла | |
| Минимален обем на багажника | 502 л 17.73 cu. ft. |
| Размери | |
| Дължина | 4607 мм 181.38 in. |
| Широчина | 1922 мм 75.67 in. |
| Височина | 1740 мм 68.5 in. |
| Колесна база | 2741 мм 107.91 in. |
| Предна следа | 1636 мм 64.41 in. |
| Задна следа | 1650 мм 64.96 in. |
| Преден надвес | 884 мм 34.8 in. |
| Заден надвес | 982 мм 38.66 in. |
| Минимален диаметър на завой | 11.5 м 37.73 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 25.3° |
| Заден ъгъл на проходимост | 26.4° |
| Ъгъл на рампата | 16.6° |
| Дълбочина на газене | 600 мм 23.62 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Задвижване | Задно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | независимо тип McPherson, напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване, напречен стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 245/60 R18; 245/55 R19 |
| Размери на джантите | 18; 19 |