
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Tata Harrier (facelift 2023)? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 75 kWh (238 Hp) EV? | 627 km 389.6 mi |
| Jaką ma moc silnik, Tata Harrier SUV 2025 75 kWh (238 Hp) EV? | 238 KM, 315 Nm 232.33 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Tata Harrier (facelift 2023) SUV 2025 75 kWh (238 Hp) EV? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2025 Tata Harrier SUV? | 4607 mm 181.38 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2025 Tata Harrier SUV? | 1922 mm 75.67 in. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2025 Tata Harrier SUV? | 502 l 17.73 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2025 Tata Harrier (facelift 2023) 75 kWh (238 Hp) EV? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Tata |
| Model | Harrier |
| Generacja | Harrier (facelift 2023) |
| Modyfikacja (Silnik) | 75 kWh (238 KM) EV |
| Początek produkcji | Lipiec, 2025 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 75 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym | 627 km 389.6 mi |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 238 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 315 Nm 232.33 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 238 KM |
| Moment obrotowy systemu | 315 Nm 232.33 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Minimalna pojemność bagażnika | 502 l 17.73 cu. ft. |
| Wymiary | |
| Długość | 4607 mm 181.38 in. |
| Szerokość | 1922 mm 75.67 in. |
| Wysokość | 1740 mm 68.5 in. |
| Rozstaw osi | 2741 mm 107.91 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1636 mm 64.41 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1650 mm 64.96 in. |
| zwis przedni | 884 mm 34.8 in. |
| zwis tylny | 982 mm 38.66 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.5 m 37.73 ft. |
| Kąt natarcia | 25.3° |
| Kąt zejścia | 26.4° |
| kąt rampowy | 16.6° |
| głębokość brodzenia | 600 mm 23.62 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson , stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe, stabilizator poprzeczny |
| Hamulce przednie | Tarczowe |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 245/60 R18; 245/55 R19 |
| Rozmiar felg | 18; 19 |