| От какъв тип е каросерията, Fulwin X3? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 520 км 323.11 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Fulwin X3 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 15.5 кВтч/100 км. 24.94 kWh/100 mi 135 MPGe 6.5 км/кВтч 4 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2025 X3 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 150 км/ч | 93.21 mph |
| Колко мощност има, Fulwin X3 SUV 2025 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 252 кс, 300 Нм 221.27 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Fulwin X3 SUV 2025 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | Задно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2025 Fulwin X3 SUV? | 4327 мм 170.35 in. |
| Колко широка е колата, 2025 Fulwin X3 SUV? | 1910 мм 75.2 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2025 Fulwin X3 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 1827 кг 4027.85 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2025 Fulwin X3 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 2227 кг 4909.69 lbs. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2025 Fulwin X3 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Fulwin |
| Модел | X3 |
| Генерация | X3 |
| Модификация (Двигател) | 68.36 kWh (252 кс) Electric |
| Начало на производство | Август, 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Електричество |
| Максимална скорост | 150 км/ч 93.21 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 7.3 кг/кс, 137.9 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 6.1 кг/Нм, 164.2 Нм/тон |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 68.36 кВтч |
| Напрежение на батерията | 390.6 В |
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (CLTC) | 520 км 323.11 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (CLTC) | 15.5 кВтч/100 км.
24.94 kWh/100 mi 135 MPGe 6.5 км/кВтч 4 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 252 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 300 Нм 221.27 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | 112AD3 |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 252 кс |
| Въртящ момент на системата | 300 Нм 221.27 lb.-ft. |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 1827 кг 4027.85 lbs. |
| Допустима маса | 2227 кг 4909.69 lbs. |
| Максимална товароносимост | 400 кг 881.85 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 4327 мм 170.35 in. |
| Широчина | 1910 мм 75.2 in. |
| Височина | 1715 мм 67.52 in. |
| Колесна база | 2715 мм 106.89 in. |
| Предна следа | 1626 мм 64.02 in. |
| Задна следа | 1645 мм 64.76 in. |
| Преден надвес | 791 мм 31.14 in. |
| Заден надвес | 821 мм 32.32 in. |
| Пътен просвет | 200 мм 7.87 in. |
| Минимален диаметър на завой | 11.4 м 37.4 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 27° |
| Заден ъгъл на проходимост | 31° |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Задвижване | Задно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 225/60 R18; 245/55 R19 |
| Размери на джантите | 6.5J x 18; 7J x 18; 7J x 19 |