| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Fulwin X3? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 520 km 323.11 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Fulwin X3 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 15.5 kWh/100 km 24.94 kWh/100 mi 135 MPGe 6.5 km/kWh 4 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2025 X3 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 150 km/h | 93.21 mph |
| Jaką ma moc silnik, Fulwin X3 SUV 2025 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 252 KM, 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Fulwin X3 SUV 2025 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2025 Fulwin X3 SUV? | 4327 mm 170.35 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2025 Fulwin X3 SUV? | 1910 mm 75.2 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2025 Fulwin X3 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 1827 kg 4027.85 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2025 Fulwin X3 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 2227 kg 4909.69 lbs. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2025 Fulwin X3 68.36 kWh (252 Hp) Electric? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Fulwin |
| Model | X3 |
| Generacja | X3 |
| Modyfikacja (Silnik) | 68.36 kWh (252 KM) Electric |
| Początek produkcji | Sierpień, 2025 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Prędkość maksymalna | 150 km/h 93.21 mph |
| Stosunek masy do mocy | 7.3 kg/KM, 137.9 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.1 kg/Nm, 164.2 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 68.36 kWh |
| Napięcie baterii | 390.6 V |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (CLTC) | 520 km 323.11 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 15.5 kWh/100 km
24.94 kWh/100 mi 135 MPGe 6.5 km/kWh 4 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 252 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | 112AD3 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 252 KM |
| Moment obrotowy systemu | 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1827 kg 4027.85 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2227 kg 4909.69 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 400 kg 881.85 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4327 mm 170.35 in. |
| Szerokość | 1910 mm 75.2 in. |
| Wysokość | 1715 mm 67.52 in. |
| Rozstaw osi | 2715 mm 106.89 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1626 mm 64.02 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1645 mm 64.76 in. |
| zwis przedni | 791 mm 31.14 in. |
| zwis tylny | 821 mm 32.32 in. |
| Prześwit | 200 mm 7.87 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.4 m 37.4 ft. |
| Kąt natarcia | 27° |
| Kąt zejścia | 31° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 225/60 R18; 245/55 R19 |
| Rozmiar felg | 6.5J x 18; 7J x 18; 7J x 19 |