
| От какъв тип е каросерията, AUDI E7X? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 109 kWh (408 Hp) Electric? | 751 км 466.65 mi |
| Каква е консумацията на електричество, AUDI E7X 109 kWh (408 Hp) Electric? | 16.6 кВтч/100 км. 26.72 kWh/100 mi 126 MPGe 6 км/кВтч 3.7 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2026 E7X 109 kWh (408 Hp) Electric? | 205 км/ч | 127.38 mph 0-100 км/ч: 6.25 сек 0-60 mph: 5.9 сек |
| Колко мощност има, AUDI E7X SUV 2026 109 kWh (408 Hp) Electric? | 408 кс, 500 Нм 368.78 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, AUDI E7X SUV 2026 109 kWh (408 Hp) Electric? | Задно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 AUDI E7X SUV? | 5049 мм 198.78 in. |
| Колко широка е колата, 2026 AUDI E7X SUV? | 1997 мм 78.62 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 AUDI E7X 109 kWh (408 Hp) Electric? | 2526 кг 5568.88 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 AUDI E7X 109 kWh (408 Hp) Electric? | 2977 кг 6563.16 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 AUDI E7X SUV? | 682 - 1940 л 24.08 - 68.51 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 AUDI E7X 109 kWh (408 Hp) Electric? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | AUDI |
| Модел | E7X |
| Генерация | E7X |
| Модификация (Двигател) | 109 kWh (408 кс) Electric |
| Начало на производство | Април, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Електричество |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 6.25 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 6.25 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 5.9 сек |
| Максимална скорост | 205 км/ч 127.38 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 6.2 кг/кс, 161.5 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 5.1 кг/Нм, 197.9 Нм/тон |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 109 кВтч |
| Напрежение на батерията | 897 В |
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (CLTC) | 751 км 466.65 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (CLTC) | 16.6 кВтч/100 км.
26.72 kWh/100 mi 126 MPGe 6 км/кВтч 3.7 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 408 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 500 Нм 368.78 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | TZ230XY1252 |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 408 кс |
| Въртящ момент на системата | 500 Нм 368.78 lb.-ft. |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2526 кг 5568.88 lbs. |
| Допустима маса | 2977 кг 6563.16 lbs. |
| Максимална товароносимост | 451 кг 994.28 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 682 л 24.08 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1940 л 68.51 cu. ft. |
| Размери | |
| Дължина | 5049 мм 198.78 in. |
| Широчина | 1997 мм 78.62 in. |
| Височина | 1710 мм 67.32 in. |
| Колесна база | 3060 мм 120.47 in. |
| Предна следа | 1705 мм 67.13 in. |
| Задна следа | 1717 мм 67.6 in. |
| Минимален диаметър на завой | 10.28 м 33.73 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 17° |
| Заден ъгъл на проходимост | 21° |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Задвижване | Задно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | двоен напречен носач, напречен стабилизатор, Въздушно окачване |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване, Въздушно окачване, напречен стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) 4 завиващи колела (задни завиващи колела) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | Гуми на предните колела: 255/50 R21; 255/45 R22 Гуми на задните колела: 285/45 R21; 285/40 R22 |
| Размери на джантите | 21; 22 |