
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Volkswagen ID.ERA 9X? | SUV, 5 drzwi, 6 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Volkswagen ID.ERA 9X 1.5 TSI 65.2 kWh (517 Hp) Plug-in Hybrid AWD? | 0.15-6.27 l/100 km 1568.1 - 37.5 US mpg 1883.2 - 45.1 UK mpg 666.7 - 15.9 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Volkswagen ID.ERA 9X 1.5 TSI 65.2 kWh (517 Hp) Plug-in Hybrid AWD? | China VI |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 1.5 TSI 65.2 kWh (517 Hp) Plug-in Hybrid AWD? | 321-406 km 199.46 - 252.28 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Volkswagen ID.ERA 9X 1.5 TSI 65.2 kWh (517 Hp) Plug-in Hybrid AWD? | 20.9 kWh/100 km 33.64 kWh/100 mi 100 MPGe 4.8 km/kWh 3 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 ID.ERA 9X 1.5 TSI 65.2 kWh (517 Hp) Plug-in Hybrid AWD? | 200 km/h | 124.27 mph 0-100 km/h: 5.6 s 0-60 mph: 5.3 s |
| Jaką ma moc silnik, Volkswagen ID.ERA 9X SUV 2026 1.5 TSI 65.2 kWh (517 Hp) Plug-in Hybrid AWD? | 517 KM, 660 Nm 486.79 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Volkswagen ID.ERA 9X SUV 2026 1.5 TSI 65.2 kWh (517 Hp) Plug-in Hybrid AWD? | 1.5 l 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Volkswagen 1.5 TSI 65.2 kWh (517 Hp) Plug-in Hybrid AWD? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Volkswagen ID.ERA 9X SUV 2026 1.5 TSI 65.2 kWh (517 Hp) Plug-in Hybrid AWD? | Napęd na wszystkie koła (4x4). PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch przednie i tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Volkswagen ID.ERA 9X SUV? | 5207 mm 205 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Volkswagen ID.ERA 9X SUV? | 1997 mm 78.62 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Volkswagen ID.ERA 9X 1.5 TSI 65.2 kWh (517 Hp) Plug-in Hybrid AWD? | 2700 kg 5952.48 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Volkswagen ID.ERA 9X 1.5 TSI 65.2 kWh (517 Hp) Plug-in Hybrid AWD? | 3185 kg 7021.72 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Volkswagen ID.ERA 9X SUV? | 210 - 1014 l 7.42 - 35.81 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Volkswagen ID.ERA 9X 1.5 TSI 65.2 kWh (517 Hp) Plug-in Hybrid AWD? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Volkswagen |
| Model | ID.ERA 9X |
| Generacja | ID.ERA 9X |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 TSI 65.2 kWh (517 KM) Plug-in Hybrid AWD |
| Początek produkcji | Marsz, 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 6 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (WLTC) | 0.15-6.27 l/100 km
1568.1 - 37.5 US mpg 1883.2 - 45.1 UK mpg 666.7 - 15.9 km/l |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 5.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 5.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 5.3 s |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h 124.27 mph |
| Standard ekologiczny | China VI |
| Stosunek masy do mocy | 5.2 kg/KM, 191.5 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 4.1 kg/Nm, 244.4 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 65.2 kWh |
| Napięcie baterii | 800 V |
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym | 321-406 km 199.46 - 252.28 mi |
| Średnie zużycie energii | 20.9 kWh/100 km
33.64 kWh/100 mi 100 MPGe 4.8 km/kWh 3 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 218 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 240 Nm 177.01 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ180XY02A |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 299 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 420 Nm 309.78 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ210XS1131 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 517 KM |
| Moment obrotowy systemu | 660 Nm 486.79 lb.-ft. |
| Silnik spalinowy | |
| Moc | 143 KM @ 4500 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 95.5 KM/l |
| Moment obrotowy | 240 Nm @ 1750-4000 obr./min. 177.01 lb.-ft. @ 1750-4000 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | EA211 / ERV |
| Pojemność silnika | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 74.5 mm 2.93 in. |
| Skok tłoka | 85.9 mm 3.38 in. |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Układy silnika | System start-stop |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2700 kg 5952.48 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 3185 kg 7021.72 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 485 kg 1069.24 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 210 l 7.42 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1014 l 35.81 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 59 l 15.59 US gal | 12.98 UK gal |
| Wymiary | |
| Długość | 5207 mm 205 in. |
| Szerokość | 1997 mm 78.62 in. |
| Wysokość | 1810 mm 71.26 in. |
| Rozstaw osi | 3070 mm 120.87 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1718 mm 67.64 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1728 mm 68.03 in. |
| Prześwit | 170 mm 6.69 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.253 |
| Minimalna średnica skrętu | 9.7 m 31.82 ft. |
| Kąt natarcia | 18° |
| Kąt zejścia | 20° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch przednie i tylne koła. |
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny , Zawieszenie pneumatyczne |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe, Zawieszenie pneumatyczne, stabilizator poprzeczny |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) 4 koła skrętne (4WS, tylne koła skrętne) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/45 R21 |
| Rozmiar felg | 21 |