
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Renault Symbol II? | Sedan , 4 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Renault Symbol II 1.6 16V (105 Hp) Automatic? | 7.6 l/100 km 30.9 US mpg 37.2 UK mpg 13.2 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Renault Symbol 1.6 16V (105 Hp) Automatic? | 180 g/km CO2 Euro 4 |
| Jak szybki jest pojazd, 2008 Symbol II 1.6 16V (105 Hp) Automatic? | 185 km/h | 114.95 mph 0-100 km/h: 11.9 s 0-60 mph: 11.3 s |
| Jaką ma moc silnik, Renault Symbol Sedan 2008 1.6 16V (105 Hp) Automatic? | 105 KM, 148 Nm 109.16 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Renault Symbol Sedan 2008 1.6 16V (105 Hp) Automatic? | 1.6 l 1598 cm3 97.52 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2008 Renault 1.6 16V (105 Hp) Automatic? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Renault Symbol II Sedan 2008 1.6 16V (105 Hp) Automatic? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2008 Renault Symbol Sedan ? | 4261 mm 167.76 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2008 Renault Symbol Sedan ? | 1940 mm 76.38 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2008 Renault Symbol II 1.6 16V (105 Hp) Automatic? | 1039 kg 2290.6 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2008 Renault Symbol II 1.6 16V (105 Hp) Automatic? | 1555 kg 3428.19 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2008 Renault Symbol Sedan ? | 506 l 17.87 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2008 Renault Symbol II 1.6 16V (105 Hp) Automatic? | 4, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Renault |
| Model | Symbol |
| Generacja | Symbol II |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.6 16V (105 KM) Automatic |
| Początek produkcji | 2008 r |
| Koniec produkcji | 2013 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski (NEDC) | 10.7 l/100 km
22 US mpg 26.4 UK mpg 9.3 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski (NEDC) | 5.9 l/100 km
39.9 US mpg 47.9 UK mpg 16.9 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 7.6 l/100 km
30.9 US mpg 37.2 UK mpg 13.2 km/l |
| Emisje CO2 (NEDC) | 180 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 11.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 11.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 11.3 s |
| Prędkość maksymalna | 185 km/h 114.95 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 4 |
| Stosunek masy do mocy | 9.9 kg/KM, 101.1 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 7 kg/Nm, 142.4 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 105 KM @ 5750 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 65.7 KM/l |
| Moment obrotowy | 148 Nm @ 3750 obr./min. 109.16 lb.-ft. @ 3750 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | K4M 745 |
| Pojemność silnika | 1598 cm3 97.52 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 79.5 mm 3.13 in. |
| Skok tłoka | 80.5 mm 3.17 in. |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Ilość oleju w silniku | 4.8 l 5.07 US qt | 4.22 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 5.7 l 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1039 kg 2290.6 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 1555 kg 3428.19 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 516 kg 1137.59 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 506 l 17.87 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 50 l 13.21 US gal | 11 UK gal |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 850 kg 1873.93 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 555 kg 1223.57 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4261 mm 167.76 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 1940 mm 76.38 in. |
| Wysokość | 1439 mm 56.65 in. |
| Rozstaw osi | 2473 mm 97.36 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1406 mm 55.35 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1385 mm 54.53 in. |
| zwis przedni | 788 mm 31.02 in. |
| zwis tylny | 1001 mm 39.41 in. |
| Prześwit | 140 mm 5.51 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.7 m 35.1 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 4 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | sprężysta belka |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 259 mm |
| Hamulce tylne | Bębnowe , 203.2 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie hydrauliczne |
| Rozmiar opon | 175/65 R14 |
| Rozmiar felg | 5.5J x 14 |