
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Renault Symbol II? | Sedan , 4 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Renault Symbol II 1.5 dCi (65 Hp)? | 4.5 l/100 km 52.3 US mpg 62.8 UK mpg 22.2 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Renault Symbol 1.5 dCi (65 Hp)? | 118 g/km CO2 Euro 4 |
| Jak szybki jest pojazd, 2008 Symbol II 1.5 dCi (65 Hp)? | 160 km/h | 99.42 mph 0-100 km/h: 16.5 s 0-60 mph: 15.7 s |
| Jaką ma moc silnik, Renault Symbol Sedan 2008 1.5 dCi (65 Hp)? | 65 KM, 160 Nm 118.01 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Renault Symbol Sedan 2008 1.5 dCi (65 Hp)? | 1.5 l 1461 cm3 89.16 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2008 Renault 1.5 dCi (65 Hp)? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Renault Symbol II Sedan 2008 1.5 dCi (65 Hp)? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2008 Renault Symbol Sedan ? | 4261 mm 167.76 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2008 Renault Symbol Sedan ? | 1940 mm 76.38 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2008 Renault Symbol II 1.5 dCi (65 Hp)? | 980 kg 2160.53 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2008 Renault Symbol II 1.5 dCi (65 Hp)? | 1505 kg 3317.96 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2008 Renault Symbol Sedan ? | 506 l 17.87 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2008 Renault Symbol II 1.5 dCi (65 Hp)? | 5, ręczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Renault |
| Model | Symbol |
| Generacja | Symbol II |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 dCi (65 KM) |
| Początek produkcji | 2008 r |
| Koniec produkcji | 2012 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski (NEDC) | 5.7 l/100 km
41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski (NEDC) | 3.6 l/100 km
65.3 US mpg 78.5 UK mpg 27.8 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 4.5 l/100 km
52.3 US mpg 62.8 UK mpg 22.2 km/l |
| Emisje CO2 (NEDC) | 118 g/km |
| Typ paliwa | Olej napędowy |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 16.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 16.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 15.7 s |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h 99.42 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 4 |
| Stosunek masy do mocy | 15.1 kg/KM, 66.3 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.1 kg/Nm, 163.3 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 65 KM @ 3750 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 44.5 KM/l |
| Moment obrotowy | 160 Nm @ 1900 obr./min. 118.01 lb.-ft. @ 1900 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | K9K 740 |
| Pojemność silnika | 1461 cm3 89.16 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 76 mm 2.99 in. |
| Skok tłoka | 80.5 mm 3.17 in. |
| Stopień sprężania | 18.1:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 2 |
| Układ wtrysku paliwa | Diesel common rail |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | SOHC |
| Ilość oleju w silniku | 4.5 l 4.76 US qt | 3.96 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 980 kg 2160.53 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 1505 kg 3317.96 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 525 kg 1157.43 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 506 l 17.87 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 50 l 13.21 US gal | 11 UK gal |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 900 kg 1984.16 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 525 kg 1157.43 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4261 mm 167.76 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 1940 mm 76.38 in. |
| Wysokość | 1439 mm 56.65 in. |
| Rozstaw osi | 2473 mm 97.36 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1406 mm 55.35 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1385 mm 54.53 in. |
| zwis przedni | 788 mm 31.02 in. |
| zwis tylny | 1001 mm 39.41 in. |
| Prześwit | 140 mm 5.51 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.7 m 35.1 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 5 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | sprężysta belka |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 238 mm |
| Hamulce tylne | Bębnowe , 203.2 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie hydrauliczne |
| Rozmiar opon | 175/65 R14 |
| Rozmiar felg | 5.5J x 14 |