
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, MG 4X? | SUV, Crossover , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 64.2 kWh (204 Hp)? | 610 km 379.04 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, MG 4X 64.2 kWh (204 Hp)? | 12.4 kWh/100 km 19.96 kWh/100 mi 169 MPGe 8.1 km/kWh 5 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 4X 64.2 kWh (204 Hp)? | 190 km/h | 118.06 mph |
| Jaką ma moc silnik, MG 4X SUV, Crossover 2026 64.2 kWh (204 Hp)? | 204 KM, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, MG 4X SUV, Crossover 2026 64.2 kWh (204 Hp)? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 MG 4X SUV, Crossover ? | 4500 mm 177.17 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 MG 4X SUV, Crossover ? | 1849 mm 72.8 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 MG 4X 64.2 kWh (204 Hp)? | 1710-1755 kg 3769.9 - 3869.11 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 MG 4X 64.2 kWh (204 Hp)? | 2146-2191 kg 4731.12 - 4830.33 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 MG 4X SUV, Crossover ? | 463 - 1423 l 16.35 - 50.25 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 MG 4X 64.2 kWh (204 Hp)? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | MG |
|---|---|
| Model | 4X |
| Generacja | 4X |
| Modyfikacja (Silnik) | 64.2 kWh (204 KM) |
| Początek produkcji | Może, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV, Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 190 km/h, Elektronicznie ograniczona 118.06 mph |
| Stosunek masy do mocy | 8.4 kg/KM, 119.3 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 4.9 kg/Nm, 204.7 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 64.2 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (CLTC) | 610 km 379.04 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 12.4 kWh/100 km
19.96 kWh/100 mi 169 MPGe 8.1 km/kWh 5 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 204 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ204XS1351 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 204 KM |
| Moment obrotowy systemu | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Masa własna | 1710-1755 kg 3769.9 - 3869.11 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2146-2191 kg 4731.12 - 4830.33 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 436 kg 961.22 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 463 l 16.35 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1423 l 50.25 cu. ft. |
| Długość | 4500 mm 177.17 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1849 mm 72.8 in. |
| Wysokość | 1621-1627 mm 63.82 - 64.06 in. |
| Rozstaw osi | 2735 mm 107.68 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1554 mm 61.18 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1561 mm 61.46 in. |
| Kąt natarcia | 18° |
| Kąt zejścia | 24° |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 215/55 R18 |
| Rozmiar felg | 18 |