
| Hvilken type er karosseriet, Tata Harrier (facelift 2023)? | SUV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 65 kWh (238 Hp) EV? | 538 km 334.3 mi |
| Hva er motorens effekt, Tata Harrier SUV 2025 65 kWh (238 Hp) EV? | 238 hk, 315 Hm 232.33 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Tata Harrier (facelift 2023) SUV 2025 65 kWh (238 Hp) EV? | Bakhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2025 Tata Harrier SUV? | 4607 mm 181.38 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2025 Tata Harrier SUV? | 1922 mm 75.67 in. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2025 Tata Harrier SUV? | 502 l 17.73 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2025 Tata Harrier (facelift 2023) 65 kWh (238 Hp) EV? | 1, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Tata |
| modell | Harrier |
| Generasjon | Harrier (facelift 2023) |
| Modifikasjon (motor) | 65 kWh (238 hk) EV |
| Første år av produksjon | Juli, 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 65 kWh |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde | 538 km 334.3 mi |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 238 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 315 Hm 232.33 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 238 hk |
| System dreiemoment | 315 Hm 232.33 lb.-ft. |
| Volum og vekter | |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 502 l 17.73 cu. ft. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 4607 mm 181.38 in. |
| Bredde | 1922 mm 75.67 in. |
| Høyde | 1740 mm 68.5 in. |
| Akselavstand | 2741 mm 107.91 in. |
| Sporvidde, foran | 1636 mm 64.41 in. |
| Sporvidde, baks | 1650 mm 64.96 in. |
| Overheng foran | 884 mm 34.8 in. |
| Overheng bak | 982 mm 38.66 in. |
| Minimal snu diamenter | 11.5 m 37.73 ft. |
| Angrepsvinkel | 25.3° |
| Utgangsvinkel | 26.4° |
| rampe vinkel | 16.6° |
| vading dybde | 600 mm 23.62 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hjultrekk | Bakhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | uavhengig McPherson , tverr stabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng, Tverrgående stabilisator |
| frambremser | disc |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 245/60 R18; 245/55 R19 |
| Felgstørrese | 18; 19 |