| Hvilken type er karosseriet, LDV D90 (facelift 2024)? | SUV, 5 dører, 7 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, LDV D90 (facelift 2024) 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 9.4 l/100 km 25 US mpg 30.1 UK mpg 10.6 km/l |
| Hvor øko er bilen, LDV D90 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 219 g/km CO2 Euro 5 |
| Hva er motorens effekt, LDV D90 SUV 2024 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 220 hk, 410 Hm 302.4 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, LDV D90 SUV 2024 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 2.0 l 1986 sm 121.19 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2024 LDV 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, LDV D90 (facelift 2024) SUV 2024 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | Firehjulstrekk . Forbrenningsmotor. Forbrenningsmotoren driver bakhjulene permanent, og forhjulene drives gjennom en elektrisk eller mekanisk drevet kobling, hvis nødvendig. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2024 LDV D90 SUV? | 5046 mm 198.66 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2024 LDV D90 SUV? | 2016 mm 79.37 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 2237-2280 kg 4931.74 - 5026.54 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 3100 kg 6834.33 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2024 LDV D90 SUV? | 343 - 2382 l 12.11 - 84.12 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 8, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | LDV |
| modell | D90 |
| Generasjon | D90 (facelift 2024) |
| Modifikasjon (motor) | 2.0T (220 hk) 4WD Automatic |
| Første år av produksjon | 2024 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 7 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring (NEDC) | 9.4 l/100 km
25 US mpg 30.1 UK mpg 10.6 km/l |
| CO2-utslipp (NEDC) | 219 g/km |
| Type drivstoff | Bensin |
| Miljøklassifisering | Euro 5 |
| Motsvarighet vekt/effekt | 10.2 kg/hk, 98.3 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 5.5 kg/Hm, 183.3 Hm/tonn |
| Motor | |
| Motoreffekt | 220 hk @ 5500 omdr./min. |
| Effekt per liter slagvolum | 110.8 hk/l |
| Dreiemoment | 410 Hm @ 2500-3500 omdr./min. 302.4 lb.-ft. @ 2500-3500 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, langsstilt |
| Motormodell/Motorkode | 20A4E |
| Motorvolum | 1986 sm 121.19 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Boring | 82.5 mm 3.25 in. |
| Slaglengde | 92.9 mm 3.66 in. |
| Kompresjons grad | 11.5:1 |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | DOHC |
| Motorsystemer | System Start & Stopp |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 2237-2280 kg 4931.74 - 5026.54 lbs. |
| Maksimalt tillatt vekt | 3100 kg 6834.33 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 820-863 kg 1807.79 - 1902.59 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 343 l 12.11 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 2382 l 84.12 cu. ft. |
| Drivstofftank | 75 l 19.81 US gal | 16.5 UK gal |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 3000 kg 6613.87 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt uten bremser | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Tillatt kuletrykk | 300 kg 661.39 lbs. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 5046 mm 198.66 in. |
| Bredde | 2016 mm 79.37 in. |
| Høyde | 1876 mm 73.86 in. |
| Akselavstand | 2950 mm 116.14 in. |
| Sporvidde, foran | 1644 mm 64.72 in. |
| Sporvidde, baks | 1664 mm 65.51 in. |
| Overheng foran | 971 mm 38.23 in. |
| Overheng bak | 1125 mm 44.29 in. |
| Bakkeklaring | 246 mm 9.69 in. |
| Minimal snu diamenter | 12 m 39.37 ft. |
| Angrepsvinkel | 29° |
| Utgangsvinkel | 24° |
| rampe vinkel | 21° |
| vading dybde | 550 mm 21.65 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver bakhjulene permanent, og forhjulene drives gjennom en elektrisk eller mekanisk drevet kobling, hvis nødvendig. |
| Hjultrekk | Firehjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 8 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Spiralfjær, Dobbel-wishbone hjuloppheng , tverr stabilisator |
| baksuspensjon | stiv bjelke, Tverrgående stabilisator , Spiralfjær |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 255/60 R18; 265/60 R18 |
| Felgstørrese | 7.5J x 18 |