| Jakiego rodzaju jest nadwozie, LDV D90 (facelift 2024)? | SUV, 5 drzwi, 7 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, LDV D90 (facelift 2024) 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 9.4 l/100 km 25 US mpg 30.1 UK mpg 10.6 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, LDV D90 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 219 g/km CO2 Euro 5 |
| Jaką ma moc silnik, LDV D90 SUV 2024 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 220 KM, 410 Nm 302.4 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, LDV D90 SUV 2024 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 2.0 l 1986 cm3 121.19 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2024 LDV 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, LDV D90 (facelift 2024) SUV 2024 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | Napęd na wszystkie koła (4x4). Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch na stałe przednie koła, a w razie potrzeby poprzez elektrycznie lub mechaniczne sterowane sprzęgło wprowadza w ruch przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2024 LDV D90 SUV? | 5046 mm 198.66 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2024 LDV D90 SUV? | 2016 mm 79.37 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 2237-2280 kg 4931.74 - 5026.54 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 3100 kg 6834.33 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2024 LDV D90 SUV? | 343 - 2382 l 12.11 - 84.12 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0T (220 Hp) 4WD Automatic? | 8, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | LDV |
| Model | D90 |
| Generacja | D90 (facelift 2024) |
| Modyfikacja (Silnik) | 2.0T (220 KM) 4WD Automatic |
| Początek produkcji | 2024 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 7 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 9.4 l/100 km
25 US mpg 30.1 UK mpg 10.6 km/l |
| Emisje CO2 (NEDC) | 219 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Standard ekologiczny | Euro 5 |
| Stosunek masy do mocy | 10.2 kg/KM, 98.3 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.5 kg/Nm, 183.3 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 220 KM @ 5500 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 110.8 KM/l |
| Moment obrotowy | 410 Nm @ 2500-3500 obr./min. 302.4 lb.-ft. @ 2500-3500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, wzdłuż |
| Model/Kod silnika | 20A4E |
| Pojemność silnika | 1986 cm3 121.19 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 82.5 mm 3.25 in. |
| Skok tłoka | 92.9 mm 3.66 in. |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Układy silnika | System start-stop |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2237-2280 kg 4931.74 - 5026.54 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 3100 kg 6834.33 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 820-863 kg 1807.79 - 1902.59 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 343 l 12.11 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 2382 l 84.12 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 75 l 19.81 US gal | 16.5 UK gal |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 3000 kg 6613.87 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 300 kg 661.39 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 5046 mm 198.66 in. |
| Szerokość | 2016 mm 79.37 in. |
| Wysokość | 1876 mm 73.86 in. |
| Rozstaw osi | 2950 mm 116.14 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1644 mm 64.72 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1664 mm 65.51 in. |
| zwis przedni | 971 mm 38.23 in. |
| zwis tylny | 1125 mm 44.29 in. |
| Prześwit | 246 mm 9.69 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 12 m 39.37 ft. |
| Kąt natarcia | 29° |
| Kąt zejścia | 24° |
| kąt rampowy | 21° |
| głębokość brodzenia | 550 mm 21.65 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch na stałe przednie koła, a w razie potrzeby poprzez elektrycznie lub mechaniczne sterowane sprzęgło wprowadza w ruch przednie koła. |
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 8 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Sprężyna śrubowa, podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Sztywne mosty Zawieszenie, stabilizator poprzeczny , Sprężyna śrubowa |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/60 R18; 265/60 R18 |
| Rozmiar felg | 7.5J x 18 |