
| Hvilken type er karosseriet, Hycan V09? | Minivan, MPV , 5 dører, 7 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 114.19 kWh (275 Hp)? | 762 km 473.48 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Hycan V09 114.19 kWh (275 Hp)? | 16.3 kWh/100 km 26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2023 V09 114.19 kWh (275 Hp)? | 190 km/t | 118.06 mph |
| Hva er motorens effekt, Hycan V09 Minivan, MPV 2023 114.19 kWh (275 Hp)? | 275 hk, 335 Hm 247.08 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Hycan V09 Minivan, MPV 2023 114.19 kWh (275 Hp)? | Forhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2023 Hycan V09 Minivan, MPV ? | 5215 mm 205.31 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2023 Hycan V09 Minivan, MPV ? | 1967 mm 77.44 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2023 Hycan V09 114.19 kWh (275 Hp)? | 2655 kg 5853.27 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2023 Hycan V09 114.19 kWh (275 Hp)? | 3300 kg 7275.25 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2023 Hycan V09 Minivan, MPV ? | 610 - 3010 l 21.54 - 106.3 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2023 Hycan V09 114.19 kWh (275 Hp)? | 1, automatisk girkasse |
| merke | Hycan |
|---|---|
| modell | V09 |
| Generasjon | V09 |
| Modifikasjon (motor) | 114.19 kWh (275 hk) |
| Første år av produksjon | Oktober, 2023 år |
| Siste år av produskjon | 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | Minivan, MPV |
| Antall seter | 7 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
|---|---|
| Maksimal hastighet | 190 km/t 118.06 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 9.7 kg/hk, 103.6 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 7.9 kg/Hm, 126.2 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 114.19 kWh |
|---|---|
| Batterispenning | 800 V |
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (CLTC) | 762 km 473.48 mi |
| Energiforbruk (CLTC) | 16.3 kWh/100 km
26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 275 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 335 Hm 247.08 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 275 hk |
| System dreiemoment | 335 Hm 247.08 lb.-ft. |
| Vekt | 2655 kg 5853.27 lbs. |
|---|---|
| Maksimalt tillatt vekt | 3300 kg 7275.25 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 645 kg 1421.98 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 610 l 21.54 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 3010 l 106.3 cu. ft. |
| Lengde | 5215 mm 205.31 in. |
|---|---|
| Bredde | 1967 mm 77.44 in. |
| Høyde | 1910 mm 75.2 in. |
| Akselavstand | 3170 mm 124.8 in. |
| Sporvidde, foran | 1672 mm 65.83 in. |
| Sporvidde, baks | 1677 mm 66.02 in. |
| Bakkeklaring | 160 mm 6.3 in. |
| Dra koeffisient (Cd) | 0.265 |
| Minimal snu diamenter | 12.3 m 40.35 ft. |
| Angrepsvinkel | 17° |
| Utgangsvinkel | 14° |
| rampe vinkel | 12.5° |
| vading dybde | 450 mm 17.72 in. |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig flerleddet fjæroppheng med stabilisator |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 255/55 R19; 255/50 R20 |
| Felgstørrese | 19; 20 |