
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Hycan V09? | Minivan , MPV, 5 drzwi, 7 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 114.19 kWh (275 Hp)? | 762 km 473.48 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Hycan V09 114.19 kWh (275 Hp)? | 16.3 kWh/100 km 26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2023 V09 114.19 kWh (275 Hp)? | 190 km/h | 118.06 mph |
| Jaką ma moc silnik, Hycan V09 Minivan , MPV 2023 114.19 kWh (275 Hp)? | 275 KM, 335 Nm 247.08 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Hycan V09 Minivan , MPV 2023 114.19 kWh (275 Hp)? | Napęd na przednie koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2023 Hycan V09 Minivan , MPV? | 5215 mm 205.31 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2023 Hycan V09 Minivan , MPV? | 1967 mm 77.44 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2023 Hycan V09 114.19 kWh (275 Hp)? | 2655 kg 5853.27 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2023 Hycan V09 114.19 kWh (275 Hp)? | 3300 kg 7275.25 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2023 Hycan V09 Minivan , MPV? | 610 - 3010 l 21.54 - 106.3 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2023 Hycan V09 114.19 kWh (275 Hp)? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Hycan |
|---|---|
| Model | V09 |
| Generacja | V09 |
| Modyfikacja (Silnik) | 114.19 kWh (275 KM) |
| Początek produkcji | Październik, 2023 r |
| Koniec produkcji | 2025 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Minivan , MPV |
| Liczba miejsc | 7 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 190 km/h 118.06 mph |
| Stosunek masy do mocy | 9.7 kg/KM, 103.6 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 7.9 kg/Nm, 126.2 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 114.19 kWh |
|---|---|
| Napięcie baterii | 800 V |
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (CLTC) | 762 km 473.48 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 16.3 kWh/100 km
26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 275 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 335 Nm 247.08 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 275 KM |
| Moment obrotowy systemu | 335 Nm 247.08 lb.-ft. |
| Masa własna | 2655 kg 5853.27 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 3300 kg 7275.25 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 645 kg 1421.98 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 610 l 21.54 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 3010 l 106.3 cu. ft. |
| Długość | 5215 mm 205.31 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1967 mm 77.44 in. |
| Wysokość | 1910 mm 75.2 in. |
| Rozstaw osi | 3170 mm 124.8 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1672 mm 65.83 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1677 mm 66.02 in. |
| Prześwit | 160 mm 6.3 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.265 |
| Minimalna średnica skrętu | 12.3 m 40.35 ft. |
| Kąt natarcia | 17° |
| Kąt zejścia | 14° |
| kąt rampowy | 12.5° |
| głębokość brodzenia | 450 mm 17.72 in. |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/55 R19; 255/50 R20 |
| Rozmiar felg | 19; 20 |