
| От какъв тип е каросерията, Toyota Bozhi 7? | Седан, 4 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 710 Ultra 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | 680-710 км 422.53 - 441.17 mi |
| Колко мощност има, Toyota Bozhi 7 Седан 2026 710 Ultra 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | 281 кс, 320 Нм 236.02 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Toyota Bozhi 7 Седан 2026 710 Ultra 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | Задно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Toyota Bozhi 7 Седан? | 5130 мм 201.97 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Toyota Bozhi 7 Седан? | 1965 мм 77.36 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Toyota Bozhi 7 710 Ultra 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | 2255-2275 кг 4971.42 - 5015.52 lbs. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Toyota Bozhi 7 710 Ultra 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Toyota |
| Модел | Bozhi 7 |
| Генерация | Bozhi 7 |
| Модификация (Двигател) | 710 Ultra 88.13 kWh (281 кс) Electric |
| Начало на производство | 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 4 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Електричество |
| Съотношение тегло/мощност | 8 кг/кс, 124.6 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 7 кг/Нм, 141.9 Нм/тон |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 88.13 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (CLTC) | 680-710 км 422.53 - 441.17 mi |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 281 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 320 Нм 236.02 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 281 кс |
| Въртящ момент на системата | 320 Нм 236.02 lb.-ft. |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2255-2275 кг 4971.42 - 5015.52 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 5130 мм 201.97 in. |
| Широчина | 1965 мм 77.36 in. |
| Височина | 1491-1500 мм 58.7 - 59.06 in. |
| Колесна база | 3020 мм 118.9 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Задвижване | Задно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | двоен напречен носач, Въздушно окачване - опция |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване, Въздушно окачване - опция |
| Предни спирачки | Дискови |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 245/45 R20; 255/40 R21 |
| Размери на джантите | 20; 21 |