
| От какъв тип е каросерията, Chevrolet Tahoe (GMTT1XX)? | SUV, 5 врати, 7 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 3.0d (277 Hp) AWD Automatic? | 10.7 л/100 км 22 US mpg 26.4 UK mpg 9.3 км/л |
| Колко мощност има, Chevrolet Tahoe SUV 2020 3.0d (277 Hp) AWD Automatic? | 277 кс, 623 Нм 459.5 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Chevrolet Tahoe SUV 2020 3.0d (277 Hp) AWD Automatic? | 3.0 л 2993 см3 182.64 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2020 Chevrolet 3.0d (277 Hp) AWD Automatic? | 6, Редови |
| Какво е задвижването, Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) SUV 2020 3.0d (277 Hp) AWD Automatic? | Пълно задвижване (4x4). Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва перманентно четирите колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2020 Chevrolet Tahoe SUV? | 5352 мм 210.71 in. |
| Колко широка е колата, 2020 Chevrolet Tahoe SUV? | 2057 мм 80.98 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2020 Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 3.0d (277 Hp) AWD Automatic? | 2678 кг 5903.98 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2020 Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 3.0d (277 Hp) AWD Automatic? | 3415 кг 7528.79 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2020 Chevrolet Tahoe SUV? | 722 - 3479 л 25.5 - 122.86 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2020 Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 3.0d (277 Hp) AWD Automatic? | 10, автоматична скоростна кутия Hydra-Matic |
| Марка | Chevrolet |
|---|---|
| Модел | Tahoe |
| Генерация | Tahoe (GMTT1XX) |
| Модификация (Двигател) | 3.0d (277 кс) AWD Automatic |
| Начало на производство | 2020 г |
| Край на производство | 2024 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 7 |
| Брой врати | 5 |
| Разход на гориво - градско | 11.8 л/100 км
19.9 US mpg 23.9 UK mpg 8.5 км/л |
|---|---|
| Разход на гориво - извънградско | 9 л/100 км
26.1 US mpg 31.4 UK mpg 11.1 км/л |
| Разход на гориво - комбиниран | 10.7 л/100 км
22 US mpg 26.4 UK mpg 9.3 км/л |
| Тип гориво | Дизелово гориво |
| Съотношение тегло/мощност | 9.7 кг/кс, 103.4 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 4.3 кг/Нм, 232.6 Нм/тон |
| Мощност | 277 кс @ 3750 об/мин |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 92.5 кс/л |
| Въртящ момент | 623 Нм @ 1500 об/мин 459.5 lb.-ft. @ 1500 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, надлъжно |
| Модел/код на двигателя | LM2 |
| Обем на двигателя | 2993 см3 182.64 cu. in. |
| Брой цилиндри | 6 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 84 мм 3.31 in. |
| Ход на буталото | 90 мм 3.54 in. |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Дизел Комънрейл |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Количество на маслото в двигателя | 6.6 л 6.97 US qt | 5.81 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 20.7 л 21.87 US qt | 18.21 UK qt |
| Собствена маса | 2678 кг 5903.98 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 3415 кг 7528.79 lbs. |
| Максимална товароносимост | 737 кг 1624.81 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 722 л 25.5 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 3479 л 122.86 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 91 л 24.04 US gal | 20.02 UK gal |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 3629 кг 8000.58 lbs. |
| Дължина | 5352 мм 210.71 in. |
|---|---|
| Широчина | 2057 мм 80.98 in. |
| Височина | 1925 мм 75.79 in. |
| Колесна база | 3071 мм 120.91 in. |
| Предна следа | 1740 мм 68.5 in. |
| Задна следа | 1735 мм 68.31 in. |
| Пътен просвет | 203-254 мм 7.99 - 10 in. |
| Минимален диаметър на завой | 11.6-12.1 м 38.06 - 39.7 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 24.5-27.5° |
| Заден ъгъл на проходимост | 20.5-22.5° |
| Ъгъл на рампата | 18.5-22° |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва перманентно четирите колела на автомобила. |
|---|---|
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 10 предавки, автоматична скоростна кутия Hydra-Matic |
| Предно окачване | Независимо окачване с винтови пружини |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 265/65 R18; 275/60 R20; 275/50 R22 |
| Размери на джантите | 8.5J x 18; 9J x 20; 9J x 22 |