
| Karoser tipi nedir, Skoda Enyaq Coupe (facelift 2025)? | Coupe, SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 561-593 km 348.59 - 368.47 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Skoda Enyaq Coupe (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 15-16 kWh/100 km 24.14 - 25.75 kWh/100 mi 140 - 131 MPGe 6.7 - 6.3 km/kWh 4.1 - 3.9 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 Enyaq Coupe (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 180 km/saat | 111.85 mph 0-100 km/saat: 6.3 saniye 0-60 mph: 6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Skoda Enyaq Coupe, SUV 2026 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 299 bg |
| Aktarımı nedir, Skoda Enyaq Coupe (facelift 2025) Coupe, SUV 2026 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Skoda Enyaq Coupe, SUV? | 4658 mm 183.39 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Skoda Enyaq Coupe, SUV? | 1879 mm 73.98 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Skoda Enyaq Coupe (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 2148-2260 Kg 4735.53 - 4982.45 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Skoda Enyaq Coupe (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 2750 Kg 6062.71 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Skoda Enyaq Coupe, SUV? | 570 - 1610 Lt 20.13 - 56.86 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Skoda Enyaq Coupe (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Enyaq |
| Nesil | Enyaq Coupe (facelift 2025) |
| Modifikasyonu (Motor) | 85x 82 kWh (299 bg) AWD |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Coupe, SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 6 saniye |
| Maksimum sürat | 180 km/saat 111.85 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 7.2 Kg/bg, 139.2 bg/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 82 kWh |
|---|---|
| Net batarya kapasitesi | 77 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (WLTP) | 561-593 km 348.59 - 368.47 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 15-16 kWh/100 km
24.14 - 25.75 kWh/100 mi 140 - 131 MPGe 6.7 - 6.3 km/kWh 4.1 - 3.9 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 299 bg |
| Ağırlık | 2148-2260 Kg 4735.53 - 4982.45 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2750 Kg 6062.71 lbs. |
| Azami yük | 490-602 Kg 1080.27 - 1327.18 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 570 Lt 20.13 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1610 Lt 56.86 cu. ft. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2000 Kg 4409.25 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Uzunluk | 4658 mm 183.39 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1879 mm 73.98 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2148 mm 84.57 in. |
| Yükseklik | 1621 mm 63.82 in. |
| Dingil Mesafesi | 2766 mm 108.9 in. |
| Ön tekerlek izi | 1587 mm 62.48 in. |
| Arka tekerlek izi | 1561 mm 61.46 in. |
| ön çıkıntı | 869 mm 34.21 in. |
| arka çıkıntı | 1023 mm 40.28 in. |
| Yerden yükseklik | 166-181 mm 6.54 - 7.13 in. |
| En az dönüş açısı | 11.5 m 37.73 ft. |
| Yaklaşım açısı | 15.2° |
| Kalkış açısı | 18.5° |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 19; 20 |