
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Skoda Enyaq Coupe (facelift 2025)? | Coupé , SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 561-593 km 348.59 - 368.47 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Skoda Enyaq Coupe (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 15-16 kWh/100 km 24.14 - 25.75 kWh/100 mi 140 - 131 MPGe 6.7 - 6.3 km/kWh 4.1 - 3.9 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Enyaq Coupe (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 180 km/h | 111.85 mph 0-100 km/h: 6.3 s 0-60 mph: 6 s |
| Jaką ma moc silnik, Skoda Enyaq Coupé , SUV 2026 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 299 KM |
| Jaki jest układ napędowy, Skoda Enyaq Coupe (facelift 2025) Coupé , SUV 2026 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | Napęd na wszystkie koła (4x4). BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Skoda Enyaq Coupé , SUV? | 4658 mm 183.39 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Skoda Enyaq Coupé , SUV? | 1879 mm 73.98 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Skoda Enyaq Coupe (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 2148-2260 kg 4735.53 - 4982.45 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Skoda Enyaq Coupe (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 2750 kg 6062.71 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Skoda Enyaq Coupé , SUV? | 570 - 1610 l 20.13 - 56.86 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Skoda Enyaq Coupe (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Enyaq |
| Generacja | Enyaq Coupe (facelift 2025) |
| Modyfikacja (Silnik) | 85x 82 kWh (299 KM) AWD |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Coupé , SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 6.3 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 6.3 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 6 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h 111.85 mph |
| Stosunek masy do mocy | 7.2 kg/KM, 139.2 KM/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 82 kWh |
|---|---|
| Pojemność netto (użytkowa) akumulatora | 77 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (WLTP) | 561-593 km 348.59 - 368.47 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 15-16 kWh/100 km
24.14 - 25.75 kWh/100 mi 140 - 131 MPGe 6.7 - 6.3 km/kWh 4.1 - 3.9 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Asynchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 299 KM |
| Masa własna | 2148-2260 kg 4735.53 - 4982.45 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2750 kg 6062.71 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 490-602 kg 1080.27 - 1327.18 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 570 l 20.13 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1610 l 56.86 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 2000 kg 4409.25 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Długość | 4658 mm 183.39 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1879 mm 73.98 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2148 mm 84.57 in. |
| Wysokość | 1621 mm 63.82 in. |
| Rozstaw osi | 2766 mm 108.9 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1587 mm 62.48 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1561 mm 61.46 in. |
| zwis przedni | 869 mm 34.21 in. |
| zwis tylny | 1023 mm 40.28 in. |
| Prześwit | 166-181 mm 6.54 - 7.13 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.5 m 37.73 ft. |
| Kąt natarcia | 15.2° |
| Kąt zejścia | 18.5° |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Bębnowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar felg | 19; 20 |