| Karoser tipi nedir, BYD Sea Lion 05 II? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 57.55 kWh (272 Hp) Electric? | 540 km 335.54 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 Sea Lion 05 II 57.55 kWh (272 Hp) Electric? | 190 km/saat | 118.06 mph 0-100 km/saat: 6.6 saniye 0-60 mph: 6.3 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BYD Sea Lion 05 SUV 2026 57.55 kWh (272 Hp) Electric? | 272 bg, 230 Nm 169.64 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, BYD Sea Lion 05 II SUV 2026 57.55 kWh (272 Hp) Electric? | Arkadan İtiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 BYD Sea Lion 05 SUV? | 4620 mm 181.89 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 BYD Sea Lion 05 SUV? | 1860 mm 73.23 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 BYD Sea Lion 05 II 57.55 kWh (272 Hp) Electric? | 1710 Kg 3769.9 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 BYD Sea Lion 05 SUV? | 600 Lt 21.19 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 BYD Sea Lion 05 II 57.55 kWh (272 Hp) Electric? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BYD |
| Model | Sea Lion 05 |
| Nesil | Sea Lion 05 II |
| Modifikasyonu (Motor) | 57.55 kWh (272 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 6.3 saniye |
| Maksimum sürat | 190 km/saat 118.06 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 6.3 Kg/bg, 159.1 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.4 Kg/Nm, 134.5 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 57.55 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 540 km 335.54 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 272 bg |
| Elektrikli motor torku | 230 Nm 169.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 272 bg |
| Sistem tork | 230 Nm 169.64 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1710 Kg 3769.9 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 600 Lt 21.19 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4620 mm 181.89 in. |
| Genişlik | 1860 mm 73.23 in. |
| Yükseklik | 1630 mm 64.17 in. |
| Dingil Mesafesi | 2770 mm 109.06 in. |
| Ön tekerlek izi | 1565 mm 61.61 in. |
| Arka tekerlek izi | 1565 mm 61.61 in. |
| En az dönüş açısı | 9.4 m 30.84 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/50 R18 |
| Jant Boyutu | 18 |