| Jakiego rodzaju jest nadwozie, BYD Sea Lion 05 II? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 57.55 kWh (272 Hp) Electric? | 540 km 335.54 mi |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Sea Lion 05 II 57.55 kWh (272 Hp) Electric? | 190 km/h | 118.06 mph 0-100 km/h: 6.6 s 0-60 mph: 6.3 s |
| Jaką ma moc silnik, BYD Sea Lion 05 SUV 2026 57.55 kWh (272 Hp) Electric? | 272 KM, 230 Nm 169.64 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, BYD Sea Lion 05 II SUV 2026 57.55 kWh (272 Hp) Electric? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 BYD Sea Lion 05 SUV? | 4620 mm 181.89 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 BYD Sea Lion 05 SUV? | 1860 mm 73.23 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 BYD Sea Lion 05 II 57.55 kWh (272 Hp) Electric? | 1710 kg 3769.9 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 BYD Sea Lion 05 SUV? | 600 l 21.19 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 BYD Sea Lion 05 II 57.55 kWh (272 Hp) Electric? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | BYD |
| Model | Sea Lion 05 |
| Generacja | Sea Lion 05 II |
| Modyfikacja (Silnik) | 57.55 kWh (272 KM) Electric |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 6.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 6.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 6.3 s |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h 118.06 mph |
| Stosunek masy do mocy | 6.3 kg/KM, 159.1 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 7.4 kg/Nm, 134.5 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 57.55 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (CLTC) | 540 km 335.54 mi |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 272 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 230 Nm 169.64 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 272 KM |
| Moment obrotowy systemu | 230 Nm 169.64 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1710 kg 3769.9 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 600 l 21.19 cu. ft. |
| Wymiary | |
| Długość | 4620 mm 181.89 in. |
| Szerokość | 1860 mm 73.23 in. |
| Wysokość | 1630 mm 64.17 in. |
| Rozstaw osi | 2770 mm 109.06 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1565 mm 61.61 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1565 mm 61.61 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 9.4 m 30.84 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 235/50 R18 |
| Rozmiar felg | 18 |