
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Hycan Z03? | SUV, Crossover , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 55.5 kWh (184 Hp)? | 430 km 267.19 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Hycan Z03 55.5 kWh (184 Hp)? | 13.5 kWh/100 km 21.73 kWh/100 mi 155 MPGe 7.4 km/kWh 4.6 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2022 Z03 55.5 kWh (184 Hp)? | 140 km/h | 86.99 mph 0-100 km/h: 7.9 s 0-60 mph: 7.5 s |
| Jaką ma moc silnik, Hycan Z03 SUV, Crossover 2022 55.5 kWh (184 Hp)? | 184 KM, 225 Nm 165.95 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Hycan Z03 SUV, Crossover 2022 55.5 kWh (184 Hp)? | Napęd na przednie koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2022 Hycan Z03 SUV, Crossover ? | 4602 mm 181.18 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2022 Hycan Z03 SUV, Crossover ? | 1900 mm 74.8 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2022 Hycan Z03 55.5 kWh (184 Hp)? | 1660 kg 3659.67 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2022 Hycan Z03 55.5 kWh (184 Hp)? | 2110 kg 4651.75 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2022 Hycan Z03 SUV, Crossover ? | 402 l 14.2 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2022 Hycan Z03 55.5 kWh (184 Hp)? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Hycan |
|---|---|
| Model | Z03 |
| Generacja | Z03 |
| Modyfikacja (Silnik) | 55.5 kWh (184 KM) |
| Początek produkcji | kwiecień, 2022 r |
| Koniec produkcji | 2025 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV, Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 7.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 7.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 7.5 s |
| Prędkość maksymalna | 140 km/h 86.99 mph |
| Stosunek masy do mocy | 9 kg/KM, 110.8 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 7.4 kg/Nm, 135.5 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 55.5 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (CLTC) | 430 km 267.19 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 13.5 kWh/100 km
21.73 kWh/100 mi 155 MPGe 7.4 km/kWh 4.6 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 184 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 225 Nm 165.95 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ180XS116 |
| Maksymalne obroty silnika elektrycznego | 14000 obr./min. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 184 KM |
| Moment obrotowy systemu | 225 Nm 165.95 lb.-ft. |
| Masa własna | 1660 kg 3659.67 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2110 kg 4651.75 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 450 kg 992.08 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 402 l 14.2 cu. ft. |
| Długość | 4602 mm 181.18 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1900 mm 74.8 in. |
| Wysokość | 1600 mm 62.99 in. |
| Rozstaw osi | 2750 mm 108.27 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1610 mm 63.39 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1610 mm 63.39 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.31 |
| Kąt natarcia | 14° |
| Kąt zejścia | 16° |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | skręt |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 215/55 R17 |
| Rozmiar felg | 17 |