
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Ford Focus III Hatchback? | Hatchback , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Ford Focus III Hatchback 1.0 EcoBoost (125 Hp) start/stop? | 5 l/100 km 47 US mpg 56.5 UK mpg 20 km/l |
| Jak szybki jest pojazd, 2010 Focus III Hatchback 1.0 EcoBoost (125 Hp) start/stop? | 193 km/h | 119.92 mph 0-100 km/h: 11.3 s 0-60 mph: 10.7 s |
| Jaką ma moc silnik, Ford Focus Hatchback 2010 1.0 EcoBoost (125 Hp) start/stop? | 125 KM |
| Jaki jest układ napędowy, Ford Focus III Hatchback Hatchback 2010 1.0 EcoBoost (125 Hp) start/stop? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2010 Ford Focus Hatchback ? | 4358 mm 171.57 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2010 Ford Focus Hatchback ? | 1823 mm 71.77 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2010 Ford Focus III Hatchback 1.0 EcoBoost (125 Hp) start/stop? | 1204 kg 2654.37 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2010 Ford Focus III Hatchback 1.0 EcoBoost (125 Hp) start/stop? | 1900 kg 4188.78 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2010 Ford Focus Hatchback ? | 363 - 1148 l 12.82 - 40.54 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2010 Ford Focus III Hatchback 1.0 EcoBoost (125 Hp) start/stop? | 6, ręczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Ford |
| Model | Focus |
| Generacja | Focus III Hatchback |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.0 EcoBoost (125 KM) start/stop |
| Początek produkcji | 2010 r |
| Koniec produkcji | 2014 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski | 6.3 l/100 km
37.3 US mpg 44.8 UK mpg 15.9 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski | 4.2 l/100 km
56 US mpg 67.3 UK mpg 23.8 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 5 l/100 km
47 US mpg 56.5 UK mpg 20 km/l |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 11.3 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 11.3 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 10.7 s |
| Prędkość maksymalna | 193 km/h 119.92 mph |
| Stosunek masy do mocy | 9.6 kg/KM, 103.8 KM/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 125 KM |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | M1DA |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Ilość oleju w silniku | 4.1 l 4.33 US qt | 3.61 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 6.3 l 6.66 US qt | 5.54 UK qt |
| Układy silnika | System start-stop |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1204 kg 2654.37 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 1900 kg 4188.78 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 696 kg 1534.42 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 363 l 12.82 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1148 l 40.54 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 55 l 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 75 kg 165.35 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1200 kg 2645.55 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 635 kg 1399.94 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 75 kg 165.35 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4358 mm 171.57 in. |
| Szerokość | 1823 mm 71.77 in. |
| Szerokość ze złożonymi lusterkami | 1858 mm 73.15 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2010 mm 79.13 in. |
| Wysokość | 1484 mm 58.43 in. |
| Rozstaw osi | 2648 mm 104.25 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11 m 36.09 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 6 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Rozmiar opon | 205/55 R16; 215/55 R16; 215/50 R17; 235/40 R18 |
| Rozmiar felg | 6.5J x 16; 7J x 16; 7J x 17; 8J x 18 |