
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Ford Focus III Hatchback? | Hatchback , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Ford Focus III Hatchback 2.0 TDCi (140 Hp)? | 4.9 l/100 km 48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/l |
| Jak szybki jest pojazd, 2010 Focus III Hatchback 2.0 TDCi (140 Hp)? | 207 km/h | 128.62 mph 0-100 km/h: 8.9 s 0-60 mph: 8.5 s |
| Jaką ma moc silnik, Ford Focus Hatchback 2010 2.0 TDCi (140 Hp)? | 140 KM |
| Jaki jest układ napędowy, Ford Focus III Hatchback Hatchback 2010 2.0 TDCi (140 Hp)? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2010 Ford Focus Hatchback ? | 4358 mm 171.57 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2010 Ford Focus Hatchback ? | 1823 mm 71.77 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2010 Ford Focus III Hatchback 2.0 TDCi (140 Hp)? | 1346 kg 2967.42 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2010 Ford Focus III Hatchback 2.0 TDCi (140 Hp)? | 2050 kg 4519.48 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2010 Ford Focus Hatchback ? | 363 - 1148 l 12.82 - 40.54 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2010 Ford Focus III Hatchback 2.0 TDCi (140 Hp)? | 6, ręczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Ford |
| Model | Focus |
| Generacja | Focus III Hatchback |
| Modyfikacja (Silnik) | 2.0 TDCi (140 KM) |
| Początek produkcji | 2010 r |
| Koniec produkcji | 2014 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski | 6.1 l/100 km
38.6 US mpg 46.3 UK mpg 16.4 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski | 4.1 l/100 km
57.4 US mpg 68.9 UK mpg 24.4 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 4.9 l/100 km
48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/l |
| Typ paliwa | Olej napędowy |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 8.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 8.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 8.5 s |
| Prędkość maksymalna | 207 km/h 128.62 mph |
| Stosunek masy do mocy | 9.6 kg/KM, 104 KM/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 140 KM |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | UFDB |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Układ wtrysku paliwa | Diesel common rail |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Ilość oleju w silniku | 5.7 l 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 8.5 l 8.98 US qt | 7.48 UK qt |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1346 kg 2967.42 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2050 kg 4519.48 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 704 kg 1552.05 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 363 l 12.82 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1148 l 40.54 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 75 kg 165.35 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1500 kg 3306.93 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 710 kg 1565.28 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 75 kg 165.35 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4358 mm 171.57 in. |
| Szerokość | 1823 mm 71.77 in. |
| Szerokość ze złożonymi lusterkami | 1858 mm 73.15 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2010 mm 79.13 in. |
| Wysokość | 1484 mm 58.43 in. |
| Rozstaw osi | 2648 mm 104.25 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11 m 36.09 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 6 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Rozmiar opon | 215/55 R16; 215/50 R17; 235/40 R18 |
| Rozmiar felg | 7J x 16; 7J x 17; 8J x 18 |