| Jakiego rodzaju jest nadwozie, BYD Sea Lion 05 II? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, BYD Sea Lion 05 II DM-i 1.5L 26.63 kWh (163 Hp) Plug-in Hybrid E-CVT? | 3.2 l/100 km 73.5 US mpg 88.3 UK mpg 31.3 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, BYD Sea Lion 05 DM-i 1.5L 26.63 kWh (163 Hp) Plug-in Hybrid E-CVT? | China VI |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, DM-i 1.5L 26.63 kWh (163 Hp) Plug-in Hybrid E-CVT? | 220 km 136.7 mi |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Sea Lion 05 II DM-i 1.5L 26.63 kWh (163 Hp) Plug-in Hybrid E-CVT? | 175 km/h | 108.74 mph 0-100 km/h: 8.4 s 0-60 mph: 8 s |
| Jaką ma moc silnik, BYD Sea Lion 05 SUV 2026 DM-i 1.5L 26.63 kWh (163 Hp) Plug-in Hybrid E-CVT? | 163 KM, 210 Nm 154.89 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, BYD Sea Lion 05 SUV 2026 DM-i 1.5L 26.63 kWh (163 Hp) Plug-in Hybrid E-CVT? | 1.5 l 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 BYD DM-i 1.5L 26.63 kWh (163 Hp) Plug-in Hybrid E-CVT? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, BYD Sea Lion 05 II SUV 2026 DM-i 1.5L 26.63 kWh (163 Hp) Plug-in Hybrid E-CVT? | Napęd na przednie koła. PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 BYD Sea Lion 05 SUV? | 4620 mm 181.89 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 BYD Sea Lion 05 SUV? | 1860 mm 73.23 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 BYD Sea Lion 05 II DM-i 1.5L 26.63 kWh (163 Hp) Plug-in Hybrid E-CVT? | 1720 kg 3791.95 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 BYD Sea Lion 05 SUV? | 650 l 22.95 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 BYD Sea Lion 05 II DM-i 1.5L 26.63 kWh (163 Hp) Plug-in Hybrid E-CVT? | automatyczna skrzynia biegów E-CVT |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | BYD |
| Model | Sea Lion 05 |
| Generacja | Sea Lion 05 II |
| Modyfikacja (Silnik) | DM-i 1.5L 26.63 kWh (163 KM) Plug-in Hybrid E-CVT |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 3.2 l/100 km
73.5 US mpg 88.3 UK mpg 31.3 km/l |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 8.4 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 8.4 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 8 s |
| Prędkość maksymalna | 175 km/h 108.74 mph |
| Standard ekologiczny | China VI |
| Stosunek masy do mocy | 10.6 kg/KM, 94.8 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 8.2 kg/Nm, 122.1 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 26.63 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (CLTC) | 220 km 136.7 mi |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 163 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 210 Nm 154.89 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Z przodu, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 163 KM |
| Moment obrotowy systemu | 210 Nm 154.89 lb.-ft. |
| Silnik spalinowy | |
| Moc | 101 KM |
| Moc na litr objętości roboczej | 67.4 KM/l |
| Moment obrotowy | 126 Nm 92.93 lb.-ft. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | BYD472QC |
| Pojemność silnika | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | DOHC, VVT |
| Układy silnika | System start-stop |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1720 kg 3791.95 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 650 l 22.95 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 65 l 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Wymiary | |
| Długość | 4620 mm 181.89 in. |
| Szerokość | 1860 mm 73.23 in. |
| Wysokość | 1630 mm 64.17 in. |
| Rozstaw osi | 2770 mm 109.06 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1575 mm 62.01 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1575 mm 62.01 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.5 m 34.45 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | automatyczna skrzynia biegów E-CVT |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 215/60 R17; 215/55 R18 |
| Rozmiar felg | 17; 18 |