
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Alfa Romeo Giulietta (Type 940)? | Hatchback , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Alfa Romeo Giulietta (Type 940) 1.750 TBi (240 Hp) TCT? | 7 l/100 km 33.6 US mpg 40.4 UK mpg 14.3 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Alfa Romeo Giulietta 1.750 TBi (240 Hp) TCT? | 162 g/km CO2 Euro 6 |
| Jak szybki jest pojazd, 2014 Giulietta (Type 940) 1.750 TBi (240 Hp) TCT? | 244 km/h | 151.61 mph 0-100 km/h: 6 s 0-60 mph: 5.7 s |
| Jaką ma moc silnik, Alfa Romeo Giulietta Hatchback 2014 1.750 TBi (240 Hp) TCT? | 240 KM, 340 Nm 250.77 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Alfa Romeo Giulietta Hatchback 2014 1.750 TBi (240 Hp) TCT? | 1.7 l 1742 cm3 106.3 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2014 Alfa Romeo 1.750 TBi (240 Hp) TCT? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Alfa Romeo Giulietta (Type 940) Hatchback 2014 1.750 TBi (240 Hp) TCT? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2014 Alfa Romeo Giulietta Hatchback ? | 4351 mm 171.3 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2014 Alfa Romeo Giulietta Hatchback ? | 1798 mm 70.79 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2014 Alfa Romeo Giulietta (Type 940) 1.750 TBi (240 Hp) TCT? | 1320 kg 2910.1 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2014 Alfa Romeo Giulietta (Type 940) 1.750 TBi (240 Hp) TCT? | 1825 kg 4023.44 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2014 Alfa Romeo Giulietta Hatchback ? | 350 l 12.36 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2014 Alfa Romeo Giulietta (Type 940) 1.750 TBi (240 Hp) TCT? | 6, automatyczna skrzynia biegów TCT |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Alfa Romeo |
| Model | Giulietta |
| Generacja | Giulietta (Type 940) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.750 TBi (240 KM) TCT |
| Początek produkcji | kwiecień, 2014 r |
| Koniec produkcji | kwiecień, 2016 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski (NEDC) | 9.8 l/100 km
24 US mpg 28.8 UK mpg 10.2 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski (NEDC) | 5.3 l/100 km
44.4 US mpg 53.3 UK mpg 18.9 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 7 l/100 km
33.6 US mpg 40.4 UK mpg 14.3 km/l |
| Emisje CO2 (NEDC) | 162 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 6 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 6 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 5.7 s |
| Prędkość maksymalna | 244 km/h 151.61 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 6 |
| Stosunek masy do mocy | 5.5 kg/KM, 181.8 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 3.9 kg/Nm, 257.6 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 240 KM @ 5750 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 137.8 KM/l |
| Moment obrotowy | 340 Nm @ 2000 obr./min. 250.77 lb.-ft. @ 2000 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | 940B2000 |
| Pojemność silnika | 1742 cm3 106.3 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 83 mm 3.27 in. |
| Skok tłoka | 80.5 mm 3.17 in. |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Twin-scroll turbo, Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Ilość oleju w silniku | 5.1 l 5.39 US qt | 4.49 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 6.4 l 6.76 US qt | 5.63 UK qt |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1320 kg 2910.1 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 1825 kg 4023.44 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 505 kg 1113.33 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 350 l 12.36 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 50 kg 110.23 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1000 kg 2204.62 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 500 kg 1102.31 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 60 kg 132.28 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4351 mm 171.3 in. |
| Szerokość | 1798 mm 70.79 in. |
| Wysokość | 1465 mm 57.68 in. |
| Rozstaw osi | 2634 mm 103.7 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1554 mm 61.18 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1554 mm 61.18 in. |
| zwis przedni | 955 mm 37.6 in. |
| zwis tylny | 762 mm 30 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.9 m 35.76 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 6 biegów, automatyczna skrzynia biegów TCT |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 330x28 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe , 278x12 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 225/45 R17; 225/40 R18 |
| Rozmiar felg | 7.5J x 17; 7.5J x 18 |