
| Karoser tipi nedir, Toyota Bozhi 7? | Sedan, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 700 Max 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | 700-710 km 434.96 - 441.17 mi |
| Motor gücü ne kadar, Toyota Bozhi 7 Sedan 2026 700 Max 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | 281 bg, 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Toyota Bozhi 7 Sedan 2026 700 Max 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | Arkadan İtiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Toyota Bozhi 7 Sedan? | 5130 mm 201.97 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Toyota Bozhi 7 Sedan? | 1965 mm 77.36 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Toyota Bozhi 7 700 Max 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | 2235-2255 Kg 4927.33 - 4971.42 lbs. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Toyota Bozhi 7 700 Max 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Toyota |
| Model | Bozhi 7 |
| Nesil | Bozhi 7 |
| Modifikasyonu (Motor) | 700 Max 88.13 kWh (281 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Ağırlık/güç oranı | 8 Kg/bg, 125.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7 Kg/Nm, 143.2 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 88.13 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 700-710 km 434.96 - 441.17 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 281 bg |
| Elektrikli motor torku | 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 281 bg |
| Sistem tork | 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2235-2255 Kg 4927.33 - 4971.42 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5130 mm 201.97 in. |
| Genişlik | 1965 mm 77.36 in. |
| Yükseklik | 1491-1506 mm 58.7 - 59.29 in. |
| Dingil Mesafesi | 3020 mm 118.9 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Havalı süspansiyon - isteğe bağlı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Havalı süspansiyon - isteğe bağlı |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/45 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |