
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Toyota Bozhi 7? | Sedan , 4 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 700 Max 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | 700-710 km 434.96 - 441.17 mi |
| Jaką ma moc silnik, Toyota Bozhi 7 Sedan 2026 700 Max 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | 281 KM, 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Toyota Bozhi 7 Sedan 2026 700 Max 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Toyota Bozhi 7 Sedan ? | 5130 mm 201.97 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Toyota Bozhi 7 Sedan ? | 1965 mm 77.36 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Toyota Bozhi 7 700 Max 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | 2235-2255 kg 4927.33 - 4971.42 lbs. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Toyota Bozhi 7 700 Max 88.13 kWh (281 Hp) Electric? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Toyota |
| Model | Bozhi 7 |
| Generacja | Bozhi 7 |
| Modyfikacja (Silnik) | 700 Max 88.13 kWh (281 KM) Electric |
| Początek produkcji | 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Stosunek masy do mocy | 8 kg/KM, 125.7 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 7 kg/Nm, 143.2 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 88.13 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (CLTC) | 700-710 km 434.96 - 441.17 mi |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 281 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 281 KM |
| Moment obrotowy systemu | 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2235-2255 kg 4927.33 - 4971.42 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 5130 mm 201.97 in. |
| Szerokość | 1965 mm 77.36 in. |
| Wysokość | 1491-1506 mm 58.7 - 59.29 in. |
| Rozstaw osi | 3020 mm 118.9 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny , Zawieszenie pneumatyczne - opcjonalne |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe, Zawieszenie pneumatyczne - opcjonalne |
| Hamulce przednie | Tarczowe |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 245/45 R20 |
| Rozmiar felg | 20 |