
| Karoser tipi nedir, Tata Harrier (facelift 2023)? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 75 kWh (396 Hp) EV AWD? | 622 km 386.49 mi |
| Motor gücü ne kadar, Tata Harrier SUV 2025 75 kWh (396 Hp) EV AWD? | 396 bg, 504 Nm 371.73 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Tata Harrier (facelift 2023) SUV 2025 75 kWh (396 Hp) EV AWD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2025 Tata Harrier SUV? | 4607 mm 181.38 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2025 Tata Harrier SUV? | 1922 mm 75.67 in. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2025 Tata Harrier SUV? | 502 Lt 17.73 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2025 Tata Harrier (facelift 2023) 75 kWh (396 Hp) EV AWD? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Tata |
| Model | Harrier |
| Nesil | Harrier (facelift 2023) |
| Modifikasyonu (Motor) | 75 kWh (396 bg) EV AWD |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 75 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 622 km 386.49 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 238 bg |
| Elektrikli motor torku | 315 Nm 232.33 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 158 bg |
| Elektrikli motor torku | 189 Nm 139.4 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Sistem gücü | 396 bg |
| Sistem tork | 504 Nm 371.73 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Bagaj hacmi en az | 502 Lt 17.73 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4607 mm 181.38 in. |
| Genişlik | 1922 mm 75.67 in. |
| Yükseklik | 1740 mm 68.5 in. |
| Dingil Mesafesi | 2741 mm 107.91 in. |
| Ön tekerlek izi | 1636 mm 64.41 in. |
| Arka tekerlek izi | 1650 mm 64.96 in. |
| ön çıkıntı | 884 mm 34.8 in. |
| arka çıkıntı | 982 mm 38.66 in. |
| En az dönüş açısı | 11.5 m 37.73 ft. |
| Yaklaşım açısı | 25.3° |
| Kalkış açısı | 26.4° |
| rampa açısı | 16.6° |
| sığ derinliği | 600 mm 23.62 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Enine sabitleyici |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/60 R18; 245/55 R19 |
| Jant Boyutu | 18; 19 |