
| Karoser tipi nedir, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008)? | Kombi, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.2 16V (163 Hp)? | 9.2 Lt/100 km 25.6 US mpg 30.7 UK mpg 10.9 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Peugeot 407 2.2 16V (163 Hp)? | 219 g/km CO2 Euro 4 |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2008 407 SW (Phase II, 2008) 2.2 16V (163 Hp)? | 218 km/saat | 135.46 mph 0-100 km/saat: 9.3 saniye 0-60 mph: 8.8 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Peugeot 407 Kombi 2008 2.2 16V (163 Hp)? | 163 bg, 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Peugeot 407 Kombi 2008 2.2 16V (163 Hp)? | 2.2 Lt 2230 cm3 136.08 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2008 Peugeot 2.2 16V (163 Hp)? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) Kombi 2008 2.2 16V (163 Hp)? | Önden çekiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2008 Peugeot 407 Kombi? | 4763 mm 187.52 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2008 Peugeot 407 Kombi? | 1811 mm 71.3 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.2 16V (163 Hp)? | 1535 Kg 3384.1 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.2 16V (163 Hp)? | 2155 Kg 4750.96 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2008 Peugeot 407 Kombi? | 448 - 1365 Lt 15.82 - 48.2 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.2 16V (163 Hp)? | 6, manuel şanzıman |
| Marka | Peugeot |
|---|---|
| Model | 407 |
| Nesil | 407 SW (Phase II, 2008) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.2 16V (163 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2008 yıl |
| Son üretim yılı | 2009 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Kombi |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 13.1 Lt/100 km
18 US mpg 21.6 UK mpg 7.6 km/Lt |
|---|---|
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 6.9 Lt/100 km
34.1 US mpg 40.9 UK mpg 14.5 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 9.2 Lt/100 km
25.6 US mpg 30.7 UK mpg 10.9 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 219 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 9.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 9.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 8.8 saniye |
| Maksimum sürat | 218 km/saat 135.46 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 4 |
| Ağırlık/güç oranı | 9.4 Kg/bg, 106.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7 Kg/Nm, 143.3 Nm/ton |
| Güç | 163 bg @ 5875 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 73.1 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm @ 4150 dev/dak 162.26 lb.-ft. @ 4150 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | 3FY EW12J4 |
| Motor hacmi | 2230 cm3 136.08 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 86 mm 3.39 in. |
| Silindir içi vuruş | 96 mm 3.78 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.8:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.25 Lt 4.49 US qt | 3.74 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 7.9 Lt 8.35 US qt | 6.95 UK qt |
| Ağırlık | 1535 Kg 3384.1 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2155 Kg 4750.96 lbs. |
| Azami yük | 620 Kg 1366.87 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 448 Lt 15.82 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1365 Lt 48.2 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 66 Lt 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| Tavan Yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1500 Kg 3306.93 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 60 Kg 132.28 lbs. |
| Uzunluk | 4763 mm 187.52 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1811 mm 71.3 in. |
| Yükseklik | 1460-1486 mm 57.48 - 58.5 in. |
| Dingil Mesafesi | 2725 mm 107.28 in. |
| Ön tekerlek izi | 1560 mm 61.42 in. |
| Arka tekerlek izi | 1519-1526 mm 59.8 - 60.08 in. |
| ön çıkıntı | 1028 mm 40.47 in. |
| arka çıkıntı | 1010 mm 39.76 in. |
| Yerden yükseklik | 136 mm 5.35 in. |
| En az dönüş açısı | 11.2 m 36.75 ft. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Bağımsız helezon yaylı süspansiyon, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 330x30 mm |
| Arka frenler | Disk, 290x28 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/55 R17; 235/45 R18 |
| Jant Boyutu | 7J x 17; 8J x 18 |