
| Karoser tipi nedir, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008)? | Kombi, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 8.8 Lt/100 km 26.7 US mpg 32.1 UK mpg 11.4 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Peugeot 407 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 208 g/km CO2 Euro 4 |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2008 407 SW (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 202 km/saat | 125.52 mph 0-100 km/saat: 10.8 saniye 0-60 mph: 10.3 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Peugeot 407 Kombi 2008 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 140 bg, 200 Nm 147.51 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Peugeot 407 Kombi 2008 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 2.0 Lt 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2008 Peugeot 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) Kombi 2008 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | Önden çekiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2008 Peugeot 407 Kombi? | 4763 mm 187.52 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2008 Peugeot 407 Kombi? | 1811 mm 71.3 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 1501 Kg 3309.14 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 2136 Kg 4709.07 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2008 Peugeot 407 Kombi? | 448 - 1365 Lt 15.82 - 48.2 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 4, otomatik şanzıman |
| Marka | Peugeot |
|---|---|
| Model | 407 |
| Nesil | 407 SW (Phase II, 2008) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 16V (140 bg) Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2008 yıl |
| Son üretim yılı | 2010 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Kombi |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 12.7 Lt/100 km
18.5 US mpg 22.2 UK mpg 7.9 km/Lt |
|---|---|
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 6.4 Lt/100 km
36.8 US mpg 44.1 UK mpg 15.6 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 8.8 Lt/100 km
26.7 US mpg 32.1 UK mpg 11.4 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 208 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 10.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 10.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 10.3 saniye |
| Maksimum sürat | 202 km/saat 125.52 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 4 |
| Ağırlık/güç oranı | 10.7 Kg/bg, 93.3 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.5 Kg/Nm, 133.2 Nm/ton |
| Güç | 140 bg @ 6000 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 70.1 bg/Lt |
| Tork | 200 Nm @ 4000 dev/dak 147.51 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | RFJ EW10A |
| Motor hacmi | 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 85 mm 3.35 in. |
| Silindir içi vuruş | 88 mm 3.46 in. |
| Sıkıştırma oranı | 11:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.25 Lt 4.49 US qt | 3.74 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 7.3 Lt 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Ağırlık | 1501 Kg 3309.14 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2136 Kg 4709.07 lbs. |
| Azami yük | 635 Kg 1399.94 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 448 Lt 15.82 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1365 Lt 48.2 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 66 Lt 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| Tavan Yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1500 Kg 3306.93 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 60 Kg 132.28 lbs. |
| Uzunluk | 4763 mm 187.52 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1811 mm 71.3 in. |
| Yükseklik | 1460-1486 mm 57.48 - 58.5 in. |
| Dingil Mesafesi | 2725 mm 107.28 in. |
| Ön tekerlek izi | 1560 mm 61.42 in. |
| Arka tekerlek izi | 1519-1526 mm 59.8 - 60.08 in. |
| ön çıkıntı | 1028 mm 40.47 in. |
| arka çıkıntı | 1010 mm 39.76 in. |
| Yerden yükseklik | 136 mm 5.35 in. |
| En az dönüş açısı | 11.2 m 36.75 ft. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 4 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Bağımsız helezon yaylı süspansiyon, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 283x26 mm |
| Arka frenler | Disk, 290x24 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/60 R16; 215/55 R17; 235/45 R18 |
| Jant Boyutu | 6.5J x 16; 7J x 17; 8J x 18 |