
| Karoser tipi nedir, Peugeot 407 (Phase II, 2008)? | Sedan, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.2 HDi (170 Hp)? | 6.1 Lt/100 km 38.6 US mpg 46.3 UK mpg 16.4 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Peugeot 407 2.2 HDi (170 Hp)? | 159 g/km CO2 Euro 4 |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2008 407 (Phase II, 2008) 2.2 HDi (170 Hp)? | 225 km/saat | 139.81 mph 0-100 km/saat: 8.7 saniye 0-60 mph: 8.3 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Peugeot 407 Sedan 2008 2.2 HDi (170 Hp)? | 170 bg, 370 Nm 272.9 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Peugeot 407 Sedan 2008 2.2 HDi (170 Hp)? | 2.2 Lt 2179 cm3 132.97 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2008 Peugeot 2.2 HDi (170 Hp)? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Peugeot 407 (Phase II, 2008) Sedan 2008 2.2 HDi (170 Hp)? | Önden çekiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2008 Peugeot 407 Sedan? | 4691 mm 184.69 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2008 Peugeot 407 Sedan? | 1811 mm 71.3 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2008 Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.2 HDi (170 Hp)? | 1624 Kg 3580.31 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2008 Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.2 HDi (170 Hp)? | 2125 Kg 4684.82 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2008 Peugeot 407 Sedan? | 407 Lt 14.37 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2008 Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.2 HDi (170 Hp)? | 6, manuel şanzıman |
| Marka | Peugeot |
|---|---|
| Model | 407 |
| Nesil | 407 (Phase II, 2008) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.2 HDi (170 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2008 yıl |
| Son üretim yılı | 2010 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 8.1 Lt/100 km
29 US mpg 34.9 UK mpg 12.3 km/Lt |
|---|---|
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 5 Lt/100 km
47 US mpg 56.5 UK mpg 20 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 6.1 Lt/100 km
38.6 US mpg 46.3 UK mpg 16.4 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 159 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 8.3 saniye |
| Maksimum sürat | 225 km/saat 139.81 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 4 |
| Ağırlık/güç oranı | 9.6 Kg/bg, 104.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.4 Kg/Nm, 227.8 Nm/ton |
| Güç | 170 bg @ 4000 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 78 bg/Lt |
| Tork | 370 Nm @ 1500 dev/dak 272.9 lb.-ft. @ 1500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | DW12BTED4 |
| Motor hacmi | 2179 cm3 132.97 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 85 mm 3.35 in. |
| Silindir içi vuruş | 96 mm 3.78 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | BiTurbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 5.25 Lt 5.55 US qt | 4.62 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 9.7 Lt 10.25 US qt | 8.53 UK qt |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |
| Ağırlık | 1624 Kg 3580.31 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2125 Kg 4684.82 lbs. |
| Azami yük | 501 Kg 1104.52 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 407 Lt 14.37 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 66 Lt 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| Tavan Yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1850 Kg 4078.55 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 74 Kg 163.14 lbs. |
| Uzunluk | 4691 mm 184.69 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1811 mm 71.3 in. |
| Yükseklik | 1442-1447 mm 56.77 - 56.97 in. |
| Dingil Mesafesi | 2725 mm 107.28 in. |
| Ön tekerlek izi | 1560 mm 61.42 in. |
| Arka tekerlek izi | 1519-1526 mm 59.8 - 60.08 in. |
| ön çıkıntı | 1028 mm 40.47 in. |
| arka çıkıntı | 938 mm 36.93 in. |
| Yerden yükseklik | 136 mm 5.35 in. |
| En az dönüş açısı | 11.2 m 36.75 ft. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Bağımsız helezon yaylı süspansiyon, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 330x30 mm |
| Arka frenler | Disk, 290x28 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/55 R17; 235/45 R18 |
| Jant Boyutu | 7J x 17; 8J x 18 |