
| Karoser tipi nedir, Peugeot 407 (Phase II, 2008)? | Sedan, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.0 HDi (140 Hp)? | 5.7 Lt/100 km 41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Peugeot 407 2.0 HDi (140 Hp)? | 149-150 g/km CO2 Euro 5 |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2008 407 (Phase II, 2008) 2.0 HDi (140 Hp)? | 208 km/saat | 129.25 mph 0-100 km/saat: 9.8 saniye 0-60 mph: 9.3 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Peugeot 407 Sedan 2008 2.0 HDi (140 Hp)? | 140 bg, 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Peugeot 407 Sedan 2008 2.0 HDi (140 Hp)? | 2.0 Lt 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2008 Peugeot 2.0 HDi (140 Hp)? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Peugeot 407 (Phase II, 2008) Sedan 2008 2.0 HDi (140 Hp)? | Önden çekiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2008 Peugeot 407 Sedan? | 4691 mm 184.69 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2008 Peugeot 407 Sedan? | 1811 mm 71.3 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2008 Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.0 HDi (140 Hp)? | 1505 Kg 3317.96 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2008 Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.0 HDi (140 Hp)? | 2080 Kg 4585.62 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2008 Peugeot 407 Sedan? | 407 Lt 14.37 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2008 Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.0 HDi (140 Hp)? | 6, manuel şanzıman |
| Marka | Peugeot |
|---|---|
| Model | 407 |
| Nesil | 407 (Phase II, 2008) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 HDi (140 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Kasım, 2008 yıl |
| Son üretim yılı | 2011 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 7.5 Lt/100 km
31.4 US mpg 37.7 UK mpg 13.3 km/Lt |
|---|---|
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 4.7 Lt/100 km
50 US mpg 60.1 UK mpg 21.3 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 5.7 Lt/100 km
41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 149-150 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 9.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 9.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 9.3 saniye |
| Maksimum sürat | 208 km/saat 129.25 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Ağırlık/güç oranı | 10.8 Kg/bg, 93 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.7 Kg/Nm, 212.6 Nm/ton |
| Güç | 140 bg @ 4000 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 70.1 bg/Lt |
| Tork | 320 Nm @ 2000 dev/dak 236.02 lb.-ft. @ 2000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | RHR DW10BTED4 |
| Motor hacmi | 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 85 mm 3.35 in. |
| Silindir içi vuruş | 88 mm 3.46 in. |
| Sıkıştırma oranı | 18:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 5 Lt 5.28 US qt | 4.4 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 9 Lt 9.51 US qt | 7.92 UK qt |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |
| Ağırlık | 1505 Kg 3317.96 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2080 Kg 4585.62 lbs. |
| Azami yük | 575 Kg 1267.66 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 407 Lt 14.37 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 66 Lt 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| Tavan Yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1900 Kg 4188.78 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 76 Kg 167.55 lbs. |
| Uzunluk | 4691 mm 184.69 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1811 mm 71.3 in. |
| Yükseklik | 1442-1447 mm 56.77 - 56.97 in. |
| Dingil Mesafesi | 2725 mm 107.28 in. |
| Ön tekerlek izi | 1560 mm 61.42 in. |
| Arka tekerlek izi | 1519-1526 mm 59.8 - 60.08 in. |
| ön çıkıntı | 1028 mm 40.47 in. |
| arka çıkıntı | 938 mm 36.93 in. |
| Yerden yükseklik | 136 mm 5.35 in. |
| En az dönüş açısı | 11.2 m 36.75 ft. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Bağımsız helezon yaylı süspansiyon, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 304x28 mm |
| Arka frenler | Disk, 290x26 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/60 R16; 215/55 R17; 235/45 R18 |
| Jant Boyutu | 6.5J x 16; 7J x 17; 8J x 18 |