
| Karoser tipi nedir, NIO EC6 II? | Coupe, SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 100 kWh (490 Hp) 4WD Electric? | 630 km 391.46 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2023 EC6 II 100 kWh (490 Hp) 4WD Electric? | 200 km/saat | 124.27 mph 0-100 km/saat: 4.4 saniye 0-60 mph: 4.2 saniye |
| Motor gücü ne kadar, NIO EC6 Coupe, SUV 2023 100 kWh (490 Hp) 4WD Electric? | 490 bg, 700 Nm 516.29 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, NIO EC6 II Coupe, SUV 2023 100 kWh (490 Hp) 4WD Electric? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2023 NIO EC6 Coupe, SUV? | 4849 mm 190.91 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2023 NIO EC6 Coupe, SUV? | 1995 mm 78.54 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2023 NIO EC6 II 100 kWh (490 Hp) 4WD Electric? | 2340 Kg 5158.82 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2023 NIO EC6 II 100 kWh (490 Hp) 4WD Electric? | 2826 Kg 6230.26 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2023 NIO EC6 Coupe, SUV? | 505 - 1402 Lt 17.83 - 49.51 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2023 NIO EC6 II 100 kWh (490 Hp) 4WD Electric? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | NIO |
| Model | EC6 |
| Nesil | EC6 II |
| Modifikasyonu (Motor) | 100 kWh (490 bg) 4WD Electric |
| Üretim başlangıç yılı | Eylül, 2023 yıl |
| Son üretim yılı | Mayıs ayı, 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Coupe, SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.2 saniye |
| Maksimum sürat | 200 km/saat 124.27 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 4.8 Kg/bg, 209.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.3 Kg/Nm, 299.1 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 100 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 630 km 391.46 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 280 Nm 206.52 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 286 bg |
| Elektrikli motor torku | 420 Nm 309.78 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 490 bg |
| Sistem tork | 700 Nm 516.29 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2340 Kg 5158.82 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2826 Kg 6230.26 lbs. |
| Azami yük | 486 Kg 1071.45 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 505 Lt 17.83 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1402 Lt 49.51 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4849 mm 190.91 in. |
| Genişlik | 1995 mm 78.54 in. |
| Yükseklik | 1697 mm 66.81 in. |
| Dingil Mesafesi | 2915 mm 114.76 in. |
| Ön tekerlek izi | 1711 mm 67.36 in. |
| Arka tekerlek izi | 1711 mm 67.36 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.24 |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/50 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |